Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
AUTO PAY
Zobacz więcej

FLEET

FLEET

Magazyn Fleet to profesjonalny i niezależny miesięcznik dla wszystkich osób zainteresowanych tematem samochodów w biznesie.

Czytaj E-wydanie Zamów
FLEET - NAPĘDY  ALTERNATYWNE

FLEET - NAPĘDY
ALTERNATYWNE

Specjalne wydanie magazynu, poświęcone najnowszym trendom z dziedziny elektromobilności.

Czytaj E-wydanie Zamów
FLEET - SAMOCHODY UŻYTKOWE

FLEET - SAMOCHODY
UŻYTKOWE

Wydanie specjalne magazynu, poświęcone w całości samochodom dostawczym i użytkowym.

Czytaj E-wydanie Zamów
>FLEET - ABC AUTA  W FIRMIE

FLEET - ABC AUTA
W FIRMIE

Wydanie specjalne dotyczące wytycznych i celów biznesu flotowego.

Czytaj E-wydanie Zamów
Drogi Mikołaju
Jak śpiewał Jaromir Nohavica: Wiem, że Ciebie Boże nie ma, ale w razie czego połóż mnie obok Alojzy Alojzego. Parafrazując, wiem, że Ciebie Święty Mikołaju nie ma, ale tak w razie czego, pozwalam sobie napisać do Ciebie list otwarty. A nuż, gdybyś jednak gdzieś był. Może jest Was dwóch? Pytam, ponieważ kiedy byłem u Ciebie w domu w Rovaniemi w Laponii, to widziałem, że jesteś. Nawet mogłem usiąść Ci na kolanach, ale że chłopem byłem już dorodnym, to nie siadałem.
Tomasz Siwiński

Testy samochodów flotowych

Zobacz więcej

Ludzie branży
Mini to marka symbol
Z Rafałem Znykiem, który odpowiada za markę MINI w Polsce, rozmawiamy o tym, że samochody firmowe mogą budzić emocje, że MINI nie jest już mini, a dzięki korzystnemu finansowaniu samochody są dostępne dla szerszego grona klientów. Tomasz Siwiński: Jesteśmy w okresie wyprzedaży, macie