Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Bener testy flotowe

Kalendarz wydarzeń flotowych 2020

Szkolenia Fleet Online 2020
 
 
Szkolenia FleetOnline! Skorzystaj z wyjątkowej platformy Szkoleń FleetOnline i zdobądź wiedzę w wygodny sposób! Redakcja magazynu Fleet, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych czytelników i partnerów biznesowych, zaprasza do udziału w szkoleniach online.
Fleet Cars&Vans
testy samochodów osobowych, premium i użytkowych 
https://fleet.com.pl/testyflotowe 

Fleet Cars&Vans – to test skrojony na nowe czasy, oparty na nowej komunikacji. Test odbędzie się w nieco zindywidualizowanej formie za pośrednictwem platformy internetowej, gdzie zainteresowane strony mogą spotkać się, umówić na jazdę testową, ocenić samochód, wypełnić ankietę i podzielić opinią z innymi jurorami testu oraz czytelnikami magazynu „Fleet”

Fleet Electric Day
testy samochodów osobowych, elektrycznych i hybrydowych 
www.fleetelectricday.pl 

Fleet Electric Day to autorski i unikalny projekt, polegający na propagowaniu pojazdów z napędami alternatywnymi oraz krzewieniu wiedzy na temat elektromobilności. Jednodniowy event łączy w sobie: konferencję oraz test samochodów z alternatywnymi napędami (którego celem jest porównanie ze sobą dostępnych na polskim rynku samochodów elektrycznych, hybrydowych i plug-in).

Fleet Market®
targi biznesowe i motoryzacyjne 
www.fleetmarket.pl 

Fleet Market 2020 to już 12. edycja ogólnopolskich targów motoryzacyjnych i biznesowych, które corocznie skupiają ponad 8000 przedstawicieli firm z całej Polski oraz ok. 200 wystawców, w tym m.in.: importerów motoryzacyjnych, koncerny paliwowe i oponiarskie, instytucje finansowe. Fleet Market to też panele dyskusyjne i debata z liderami branży motoryzacyjnej i flotowej.

Fleet Derby®
Gala wręczenia statuetek 
www.fleetderby.pl 

Zwieńczeniem ogólnopolskiego plebiscytu Fleet Derby jest coroczna gala wręczenia statuetek, która odbywa się w Warszawie. Kapituła plebiscytu powołana przez Organizatora plebiscytu – firmę Fleet Meetings i Kolegium Redakcyjne magazynu „FLEET”, wyłania zwycięzców i uroczyście wręcza statuetki laureatom.