Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
GEOTAB

Kalendarz wydarzeń flotowych 2021

Fleet Derby®
plebiscyt flotowy on-line 
www.fleetderby.pl 

Fleet Derby 2021 to dziesiąta, jubileuszowa edycja ogólnopolskiego plebiscytu flotowego. Celem plebiscytu jest prezentacja i promocja branży motoryzacyjnej i flotowej, promocja produktów i usług dostępnych na polskim rynku, które kształtują rynek flotowy oraz mają realny wpływ na rozwój branży motoryzacyjnej, leasingowej i flotowej. W plebiscycie głosują m.in. fleet managerowie, osoby odpowiedzialne za politykę flotową w firmach.

Fleet Conference Week Online
Konferencja online 
www.fleet.com.pl/fleetconferenceweek 

Fleet Conference Week Online - kilkudniowa konferencja online, poświęcona bieżącym kwestiom podatkowym i optymalizacji zarządzania flotą samochodową. Temat wiodący: „WYDAJNOŚĆ FLOTY. Szukamy oszczędności w wydatkach”.Szkolenia Fleet Online 2021
Flotowe webinaria 
www.fleet.com.pl/szkolenia-fleet-online 

Szkolenia Fleet Online - to ogólnopolskie szkolenia skierowane do przedstawicieli branży motoryzacyjnej i flotowej. Skorzystaj z wyjątkowej platformy Szkoleń FleetOnline i zdobądź wiedzę w wygodny sposób! Redakcja magazynu Fleet wraz z ekspertami rynku, zaprasza do udziału w szkoleniach online.Test Fleet Cars&Vans Online
Testy samochodów osobowych, premium i użytkowych 
https://fleet.com.pl/testyflotowe 

Test Fleet Cars&Vans Online – to test całoroczny, który odbywa się za pośrednictwem platformy internetowej www.fleetcarsandvans.pl , gdzie zainteresowane strony mogą bezpiecznie spotkać się, a fleet managerowie umówić na jazdę testową, ocenić samochód, wypełnić ankietę i podzielić opinią z innymi jurorami testu.

Fleet Electric Day Online
Konferencja online o elektromobilności 
www.fleet.com.pl/fleetelectricday  

Konferencja Fleet Electric Day Online - to wyjątkowe spotkanie z ekspertami, którzy opowiedzą o najnowszych trendach z dziedziny elektromobilności. Przybliżymy oferty firm CFM, rozwiązania finansowe, plany ministerstwa na rozwój stacji szybkiego ładowania i inicjatywy samorządowe. Przedstawimy również tendencje i kierunki rozwoju elektromobilności w innych krajach UE.

Fleet Electric Day - test
Test samochodów elektrycznych, hybrydowych i plug-in 
www.napedyalternatywne.pl 

Fleet Electric Day to autorski i unikalny projekt, polegający na propagowaniu pojazdów z napędami alternatywnymi. Jednodniowy test samochodów z alternatywnymi napędami, którego celem jest porównanie ze sobą dostępnych na polskim rynku samochodów elektrycznych, hybrydowych i plug-in.

Fleet Cars&Vans, Auto Premium
Test samochodów osobowych i użytkowych 
ww.fleetcarsandvans.pl 

Fleet Cars & Vans, Fleet Auto Premium – testy samochodów z różnych segmentów. Jest to okazja do zapoznania się z ofertą samochodów osobowych i dostawczych oraz premium. Intensywny program testu nastawiony jest na porównanie oferty rynkowej różnych producentów w kilku segmentach, od małych aut aż po samochody użytkowe i dostawcze. Uczestnicy podzieleni na małe zespoły będą mieli do dyspozycji kilka modułów tematycznych.Gala Fleet Derby®
Gala wręczenia statuetek 
www.fleetderby.pl 

Zwieńczeniem ogólnopolskiego plebiscytu Fleet Derby jest coroczna gala wręczenia statuetek, która odbywa się w Warszawie. Kapituła plebiscytu powołana przez Organizatora plebiscytu – firmę Fleet Meetings i Kolegium Redakcyjne magazynu „FLEET”, wyłania zwycięzców i uroczyście wręcza statuetki laureatom.

Fleet Market Week
Konferencja Fleet Market 2021. 
fleet.com.pl/fleetmarketweek 

Fleet Market Week - to kilkudniowa konferencja z ekspertami rynku dotycząca istotnych tematów branżowych, połączona będzie z prezentacją nowości motoryzacyjnych i flotowych oraz promocją niemal całej oferty rynku dotycząca finansowania, ubezpieczeń, monitorowania czy serwisowania floty. Konferencja odbędzie się w ramach 13. edycja ogólnopolskich targów motoryzacyjnych i biznesowych Fleet Market 2021, które corocznie skupiają przedstawicieli firm z całej Polski, reprezentujących zarówno sektor MŚP, jak i duże międzynarodowe korporacje.