Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Kalendarz wydarzeń flotowych 2020

Szkolenia Fleet Online 2020
 
 
Szkolenia FleetOnline! Skorzystaj z wyjątkowej platformy Szkoleń FleetOnline i zdobądź wiedzę w wygodny sposób! Redakcja magazynu Fleet, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych czytelników i partnerów biznesowych, zaprasza do udziału w szkoleniach online.
Fleet Cars&Vans
testy samochodów osobowych, premium i użytkowych 
https://fleet.com.pl/testyflotowe 

Fleet Cars&Vans – to test skrojony na nowe czasy, oparty na nowej komunikacji. Test odbędzie się w nieco zindywidualizowanej formie za pośrednictwem platformy internetowej, gdzie zainteresowane strony mogą spotkać się, umówić na jazdę testową, ocenić samochód, wypełnić ankietę i podzielić opinią z innymi jurorami testu oraz czytelnikami magazynu „Fleet”

Fleet Electric Day
testy samochodów osobowych, elektrycznych i hybrydowych 
www.fleetelectricday.pl 

Fleet Electric Day to autorski i unikalny projekt, polegający na propagowaniu pojazdów z napędami alternatywnymi oraz krzewieniu wiedzy na temat elektromobilności. Jednodniowy event łączy w sobie: konferencję oraz test samochodów z alternatywnymi napędami (którego celem jest porównanie ze sobą dostępnych na polskim rynku samochodów elektrycznych, hybrydowych i plug-in).

Fleet Market®
targi biznesowe i motoryzacyjne 
www.fleetmarket.pl 

Fleet Market 2020 to już 12. edycja ogólnopolskich targów motoryzacyjnych i biznesowych, które corocznie skupiają ponad 8000 przedstawicieli firm z całej Polski oraz ok. 200 wystawców, w tym m.in.: importerów motoryzacyjnych, koncerny paliwowe i oponiarskie, instytucje finansowe. Fleet Market to też panele dyskusyjne i debata z liderami branży motoryzacyjnej i flotowej.

Fleet Derby®
Gala wręczenia statuetek 
www.fleetderby.pl 

Fleet Derby 2020 to już 10. edycja ogólnopolskiego plebiscytu produktów i usług niezbędnych do zarządzania autem firmowym. Plebiscyt Fleet Derby to także prezentacja nowych technologii i rozwiązań biznesowych oraz promocja osobowości flotowych oraz fleet managerów. Głosowanie odbywa się za pośrednictwem strony internetowej www.fleetderby.pl od stycznia do czerwca 2020r.

Fleet Derby®
plebiscyt flotowy on-line 
www.fleetderby.pl 

Fleet Derby 2019 to już 9. edycja ogólnopolskiego plebiscytu produktów i usług niezbędnych do zarządzania autem firmowym. Plebiscyt Fleet Derby to także prezentacja nowych technologii i rozwiązań biznesowych oraz promocja osobowości flotowych oraz fleet managerów. Głosowanie odbywa się za pośrednictwem strony internetowej www.fleetderby.pl od stycznia do czerwca 2020r.