Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Kalendarz wydarzeń flotowych 2020

Szkolenia Fleet Online 2020
 
 
Szkolenia FleetOnline! Skorzystaj z wyjątkowej platformy Szkoleń FleetOnline i zdobądź wiedzę w wygodny sposób! Redakcja magazynu Fleet, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych czytelników i partnerów biznesowych, zaprasza do udziału w szkoleniach online.
Fleet Cars&Vans
testy samochodów osobowych, premium i użytkowych 
https://fleet.com.pl/testyflotowe 

Fleet Cars&Vans – to test skrojony na nowe czasy, oparty na nowej komunikacji. Test odbędzie się w nieco zindywidualizowanej formie za pośrednictwem platformy internetowej, gdzie zainteresowane strony mogą spotkać się, umówić na jazdę testową, ocenić samochód, wypełnić ankietę i podzielić opinią z innymi jurorami testu oraz czytelnikami magazynu „Fleet”

Fleet Electric Day
testy samochodów osobowych, elektrycznych i hybrydowych 
www.fleetelectricday.pl 

Fleet Electric Day to autorski i unikalny projekt, polegający na propagowaniu pojazdów z napędami alternatywnymi oraz krzewieniu wiedzy na temat elektromobilności. Jednodniowy event łączy w sobie: konferencję oraz test samochodów z alternatywnymi napędami (którego celem jest porównanie ze sobą dostępnych na polskim rynku samochodów elektrycznych, hybrydowych i plug-in).

Fleet Market Week
Konferencja Fleet Market 2020. 
fleet.com.pl/fleetmarketweek 

Tym razem branża flotowa spotka się w sieci. To będzie wyjątkowy tydzień. Organizator targów Fleet Marketkonferencji online. Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularze zgłoszeniowe przypisane do poszczególnych prelegentów, którzy wystąpią podczas Fleet Market Week.

Fleet Derby®
Gala wręczenia statuetek 
www.fleetderby.pl 

Zwieńczeniem ogólnopolskiego plebiscytu Fleet Derby jest coroczna gala wręczenia statuetek, która odbywa się w Warszawie. Kapituła plebiscytu powołana przez Organizatora plebiscytu – firmę Fleet Meetings i Kolegium Redakcyjne magazynu „FLEET”, wyłania zwycięzców i uroczyście wręcza statuetki laureatom.