Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Kalendarz wydarzeń flotowych 2022

Fleet Derby®
Plebiscyt flotowy online 
www.fleetderby.pl 

Fleet Derby 2022 to już jedenasta edycja ogólnopolskiego plebiscytu flotowego. Celem plebiscytu jest prezentacja przedstawicieli branży motoryzacyjnej i flotowej, a także produktów i usług dostępnych na polskim rynku, które kształtują rynek flotowy oraz mają realny wpływ na rozwój branży motoryzacyjnej, leasingowej i flotowej. Plebiscyt daje możliwość promocji przez kilka miesięcy oraz wyróżnienie najlepszych w danych kategoriach poprzez głosowanie internetowe na stronie: www.fleetderby.pl. Głosującymi w plebiscycie są: fleet managerowie, osoby mające wpływ na politykę samochodową, zakupową i finansową w firmach.


Szkolenia Fleet Online 2022
Flotowe webinaria 
www.fleet.com.pl/szkolenia-fleet-online 

Szkolenia Fleet Online - to ogólnopolskie szkolenia skierowane do przedstawicieli branży motoryzacyjnej i flotowej. Skorzystaj z wyjątkowej platformy Szkoleń Fleet Online i zdobądź wiedzę w wygodny sposób! Redakcja magazynu Fleet wraz z ekspertami rynku, zaprasza do udziału w wykładach, prelekcjach i prezentacjach online przez cały rok!Konferencja Fleet Electric Day Online
Konferencja online o elektromobilności 
www.fleet.com.pl/fleetelectricday  

Konferencja Fleet Electric Day Online - to wyjątkowe spotkanie z ekspertami, którzy opowiedzą o najnowszych trendach z dziedziny elektromobilności. Przybliżymy oferty firm CFM, rozwiązania finansowe, plany ministerstwa na rozwój stacji szybkiego ładowania i inicjatywy samorządowe. Przedstawimy również tendencje i kierunki rozwoju elektromobilności w innych krajach UE. Nie zabraknie szczegółowych wyliczeń kosztów TCO dla pojazdów z alternatywnymi źródłami napędów i odpowiedzi na pytanie, jak wyliczyć wartość rezydualną samochodów z napędem alternatywnym.

Test Fleet Electric Day
Test samochodów elektrycznych, hybrydowych i plug-in 
www.napedyalternatywne.pl 

Fleet Electric Day (FED) to autorski i unikalny test samochodów z napędami alternatywnymi. Podobnie, jak w przypadku poprzednich edycji, w ramach jednodniowego testu, umożliwiamy uczestnikom zapoznanie się z pełną gamą samochodów elektrycznych, hybrydowych, plug-in oraz zasilanych paliwami alternatywnymi, jakie są dostępne na polskim rynku. Podczas FED firmy leasingowe przedstawiają także najnowsze oferty finansowania samochodów elektrycznych i niskoemisyjnego transportu.  Prezentowane są również ładowarki i sieci ładowania.


Gala Fleet Derby®
Gala wręczenia statuetek 
www.fleetderby.pl 

Zwieńczeniem ogólnopolskiego plebiscytu Fleet Derby jest coroczna gala wręczenia statuetek, która odbywa się w Warszawie. Kapituła plebiscytu powołana przez Organizatora plebiscytu – firmę Fleet Meetings i Kolegium Redakcyjne magazynu „FLEET”, wyłania zwycięzców i uroczyście wręcza statuetki laureatom.

SZKOLENIE FLEET WROCŁAW