Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Fleet Derby TOP

Kalendarz wydarzeń flotowych 2020

Fleet Derby®
plebiscyt flotowy on-line
www.fleetderby.pl

Fleet Derby 2019 to już 9. edycja ogólnopolskiego plebiscytu produktów i usług niezbędnych do zarządzania autem firmowym. Plebiscyt Fleet Derby to także prezentacja nowych technologii i rozwiązań biznesowych oraz promocja osobowości flotowych oraz fleet managerów. Głosowanie odbywa się za pośrednictwem strony internetowej www.fleetderby.pl od stycznia do czerwca 2020r.

Fleet Electric Day
testy samochodów osobowych, premium i użytkowych
www.fleetelectricday.pl

Fleet Electric Day to autorski i unikalny projekt, polegający na propagowaniu pojazdów z napędami alternatywnymi oraz krzewieniu wiedzy na temat elektromobilności. Jednodniowy event łączy w sobie: konferencję oraz test samochodów z alternatywnymi napędami (którego celem jest porównanie ze sobą dostępnych na polskim rynku samochodów elektrycznych, hybrydowych i plug-in).

Fleet Cars&Vans, AutoPremium
testy samochodów osobowych, premium i użytkowych
fleetcarsandvans.pl

Fleet Cars & Vans, Auto Premium to testy samochodów flotowych z różnych segmentów na profesjonalnym torze jazdy. Wyjątkowa okazja dla fleet managerów do zapoznania się z ofertą samochodów osobowych i dostawczych oraz premium. Uczestnicy podzieleni na małe zespoły będą mieli do dyspozycji kilka modułów tematycznych i testowych.

Fleet Derby® Fleet Cars&Vans, AutoPremium
Gala wręczenia statuetek
www.fleetderby.pl

Zwieńczeniem ogólnopolskiego plebiscytu Fleet Derby oraz testu samochodów flotowych Fleet Cars&Vans, Auto Premium jest coroczna gala wręczenia statuetek, która odbywa się w Warszawie. Kapituła plebiscytu powołana przez Organizatora plebiscytu i testu – firmę Fleet Meetings i Kolegium Redakcyjne magazynu „FLEET”, wyłania zwycięzców i uroczyście wręcza statuetki laureatom.

Fleet Management Training
szkolenie dla managerów aut firmowych
fleet.com.pl

Fleet Management Training to ogólnopolskie szkolenie dla managerów zarządzających flotą samochodową w firmach. Celem szkolenia jest zapoznanie się z bieżącymi aspektami polityki flotowej w firmach i najnowszymi rozwiązaniami dla flot. Podczas szkolenia odbędą się wykłady, warsztaty i panele dyskusyjne. Zostaną także zaprezentowane nowe modele aut oraz produkty i usługi flotowe.

Fleet Market®
targi biznesowe i motoryzacyjne
www.fleetmarket.pl

Fleet Market 2020 to już 12. edycja ogólnopolskich targów motoryzacyjnych i biznesowych, które corocznie skupiają ponad 8000 przedstawicieli firm z całej Polski oraz ok. 200 wystawców, w tym m.in.: importerów motoryzacyjnych, koncerny paliwowe i oponiarskie, instytucje finansowe. Fleet Market to też panele dyskusyjne i debata z liderami branży motoryzacyjnej i flotowej.