Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Reklama

REKLAMA W MAGAZYNIE I PROMOCJA PODCZAS EVENTÓW

Magazyn „FLEET. Auto w firmie” to profesjonalny i ogólnopolski miesięcznik biznesowo-motoryzacyjny B2B, obecny na polskim rynku od 2009r. i wydawany w nakładzie 12 000 egz. „FLEET” jest platformą informacji i wiedzy o zarządzaniu samochodem firmowym. Miesięcznik dociera do największej bazy osób w branży flotowej, zarówno przedstawicieli sektora MŚP, jak i dużych międzynarodowych korporacji, importerów oraz reprezentantów firm motoryzacyjnych i okołoflotowych, także za sprawą masowych eventów organizowanych przez wydawcę magazynu „FLEET” – firmę Fleet Meetings Sp. z o.o. (takich jak m.in.: targi motoryzacyjne i biznesowe Fleet Market , testy samochodów flotowych Fleet Cars&Vans, Auto Premium, testy samochodów z napędami alternatywnymi połączone z konferencją o elektromobilności - Fleet Electric Day oraz szkolenie dla managerów aut firmowych Fleet Management Training). Redakcja magazynu organizuje także coroczny plebiscyt flotowy on-line Fleet Derby

„FLEET” to nie tylko magazyn, ale również nowoczesny serwis informacyjny dla branży motoryzacyjnej i flotowej www.fleet.com.pl, codziennie aktualizowany o bieżące informacje z rynku flotowego. 

Redakcja magazynu „FLEET” przygotowuje także wydania specjalne: „Fleet. ABC auta w firmie”, „Fleet. Samochody użytkowe” oraz „Fleet. Napędy Alternatywne”.

Serdecznie zapraszamy wszystkie firmy, zwłaszcza: importerów i dealerów samochodowych, instytucje leasingowe, koncerny paliwowe, towarzystwa ubezpieczeniowe, firmy serwisowe, oponiarskie, technologiczne, IT, a także z sektora CFM i wynajmu długoterminowego – do współpracy przy realizacji różnych projektów reklamowych.

Do najważniejszych projektów wydawniczych i eventowych Fleet Meetings, które cieszą się zainteresowaniem  reklamodawców i firm partnerskich należą:

 • reklamy internetowe/ displayowe na portalu informacyjnym fleet.com.pl

 • promocja swoich usług i produktów flotowych w corocznym plebiscycie on-line Fleet Derby

 • partnerstwo m.in. w ogólnopolskim szkoleniu dla managerów aut firmowych Fleet Management Training

 • partnerstwo w teście samochodów z napędami alternatywnymi połączonym z konferencją o elektromobilności - Fleet Electric Day

 • partnerstwo w testach samochodów flotowych: Fleet Cars&Vans, Auto Premium

 • ekspozycje, stoiska podczas ogólnopolskich targów motoryzacyjnych i biznesowych Fleet Market

 • dedykowane spotkania biznesowe

 

REKLAMA NA PORTALU

Serwis www.fleet.com.pl to opiniotwórczy portal internetowy B2B, dedykowany osobom odpowiedzialnym za zarządzanie samochodami w firmie. Serwis jest internetowym rozszerzeniem miesięcznika „Fleet. Auto w firmie” i stanowi źródło aktualnej informacji z branży biznesowej, motoryzacyjnej i flotowej.

Na stronie www.fleet.com.pl publikowane są najnowsze newsy z branży motoryzacyjnej i okołoflotowej. Ponadto na podstronach portalu zamieszczane są komplementarne i użyteczne informacje z zakresu wyboru modeli aut do firmy, sposobu ich finansowania, serwisowania i ubezpieczania. Doradzamy, w jaki sposób wdrożyć politykę samochodową w firmie, by podnieść poziom bezpieczeństwa i efektywność pracy kierowców, zmniejszyć koszty eksploatacji, zaimplementować rozwiązania

optymalizujące działanie floty.

Na www.fleet.com.pl dostępny jest katalog osób, jedyna w swoim rodzaju galeria postaci związanych z branżą flotową – LUDZIE BRANŻY.

Na www.fleet.com.pl publikujemy:

 • najświeższe newsy motoryzacyjne i informacje prasowe dot. branży flotowej

 • testy nowych modeli aut oraz testy samochodów firmowych przeprowadzanych w ramach autorskiego projektu Długodystansowy Test Flotowy

 • wywiady z autorytetami w kwestii zarządzania flotą oraz osobowościami świata motoryzacyjnego

 • relacje z najważniejszych imprez flotowych w Polsce i Europie

 • relacje z eventów branżowych organizowanych przez Fleet Meetings sp. z o.o., wydawcę magazynu „Fleet”

 • artykuły i posty sponsorowane, reklamy displayowe

 

Zapraszamy do współpracy reklamowej i promocyjnej!

Dział handlowy:

Krzysztof Turczak
dyrektor handlowy
krzysztof.turczak@fleet.com.pl
kom.: +48 608 362 932
tel.: + 48 71 339 79 22

 

 

Przeczytaj również