Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Fleet Management Training

Informacje

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim szkoleniu dla managerów aut firmowych - FLEET MANAGEMENT TRAINING, które odbędzie się w dniach 7 – 9 października 2020 (środa - piątek), w hotelu Bania **** Thermal & Ski, w Białce Tatrzańskiej.

 Fleet Management Training – to ogólnopolskie szkolenie dla managerów zarządzających flotą samochodową w firmach, organizowane corocznie przez firmę Fleet Meetings – wydawcę magazynów: Fleet,  Fleet. Samochody użytkoweFleet. Napedy alternatywne oraz wyłącznego organizatora targów motoryzacyjnych i biznesowych Fleet Market.

Szkolenie Fleet Management Training poprowadzą specjaliści branży motoryzacyjnej, ubezpieczeniowej i serwisowej oraz eksperci z zakresu prawa i podatków, którzy zaprezentują wszystkim uczestnikom najnowsze trendy i rozwiązania. Podczas szkolenia odbędą się wykłady, warsztaty i panele dyskusyjne. Zostaną także zaprezentowane nowe modele samochodowe oraz usługi i produkty dla flot, konkursy, a także inne atrakcje integrujące uczestników.

Szkolenie dedykowane jest: fleet managerom zarządzającym flotą samochodów firmowych, dyrektorom finansowym, dyrektorom administracyjnym, dyrektorom ds. logistyki, przedsiębiorcom, dostawcom rynkowym.

Szkolenie organizowane jest raz w roku, dla ok. 150 fleet managerów z całej Polski.

 

Przeczytaj relacje z poprzednich edycji szkolenia:

Fleet Management Training 2019   |   Fleet Management Training 2018   |   Fleet Management Training 2017

Fleet Management Training 2016    |   Fleet Management Training 2015    |   Fleet Management Training 2014 

 

DO ZOBACZENIA W HOTELU BANIA THERMAL & SKI W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ!

hotel

Termin i miejsce

TERMIN: 7 - 9 października 2020 (środa – piątek)

ADRES: Hotel Bania **** Thermal & Ski  ul. Środkowa 181, Białka Tatrzańska, 34-405 Polska

Prelegenci

Agnieszka Szczodra-Hajduk 

Agnieszka Szczodra-Hajduk

Adwokat, odpowiedzialna za Praktykę Prawa Pracy w Kancelarii Hogan Lovells

Agnieszka Szczodra-Hajduk związała się z kancelarią w 1999 roku i jest Starszym Prawnikiem w Departamencie Korporacyjnym. Agnieszka Szczodra-Hajduk doradza polskim i zagranicznym firmom z zakresu prawa pracy, handlowego i prawa cywilnego. Specjalizuje się w prawie pracy, a w szczególności w zawieraniu i rozwiązywaniu umów z pracownikami i menedżerami, opracowywaniu regulaminów pracy i wynagradzania, zwolnieniach grupowych, uprawnieniach związków zawodowych oraz zagadnieniach związanych z przejściem zakładu pracy. Agnieszka Szczodra-Hajduk zajmuje się również doradztwem w zakresie zakładania i bieżącej działalności spółek, przygotowuje i negocjuje kontrakty handlowe i opracowuje dokumenty korporacyjne. Ponadto bierze udział w projektach fuzji i przejęć (mergers & acquisitions), koordynuje prace zespołów prowadzących badania prawne spółek i doradza w transakcyjnych kwestiach pracowniczych. Agnieszka Szczodra-Hajduk reprezentuje klientów przed sądami w sprawach z zakresu prawa pracy i prawa cywilnego. Jest autorem artykułów z zakresu prawa pracy i prawa spółek. Prowadzi wykłady z prawa pracy, m.in. na studiach MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania. Agnieszka Szczodra-Hajduk jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie i Stowarzyszenia Prawa Pracy.

TEMAT: 

RODO w biznesie flotowym.

Nowe regulacje w kodeksie pracy, monitorowanie pracownika w biurze i kierowcy firmowego w samochodzie, prawa i obowiązki pracodawcy w przypadku mandatów pracowników.


   

 

Tematy szkolenia

BLOK I – aspekty prawne

 • RODO w biznesie flotowym. Nowe regulacje w kodeksie pracy, monitorowanie pracownika w biurze i kierowcy firmowego w samochodzie, prawa i obowiązki pracodawcy w przypadku mandatów pracowników.

 

BLOK II – rozwój rynku

 • Analiza trendów rozwojowych branży motoryzacyjnej i mobilności, wpływ technologii cyfrowych i alternatywnych napędów. Innowacyjne technologie cyfrowe w zarządzaniu flotą samochodową.

 

BLOK II – VANy we flotach

 • Zabudowy, wyposażenie dodatkowe, oferta finansowa, obsługa serwisowa.
 • Rodzaje zabudów pojazdów dostawczych dostępnych na rynku polskim.
 • E- dostawczaki. Napędy alternatywne w samochodach użytkowych.

 

BLOK III – hybrydy we flotach

 • Przegląd oferty rynkowej. Hybrydy miękkie, klasyczne i Plug-In.
 • Praktyczny test samochodów hybrydowych dostępnych na polskim rynku.

Samochody na szkoleniu

Więcej informacji już wkrótce.

Atrakcje

TESTY SAMOCHODÓW W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ

Podczas szkolenia odbędą się jazdy testowe najnowszymi modelami samochodów osobowych, użytkowych i elektrycznych. Próba szosowa, próba terenowa, próba rekreacyjna. Jak modele należące do różnych segmentów spiszą się w roli auta firmowego? Na wymagających i krętych podhalańskich drogach będzie można przetestować najnowsze modele samochodów oferowane do firm.

Przykładowa trasa z hotelu Bania do Zamku Dunajec w Niedzicy, położonego nad Jeziorem Czorsztyńskim. Ta średniowieczna warownia z początku XIV wieku to jedna z największych atrakcji historycznych w polskich Karpatach. Proponowana trasa mierzy w jedną stronę – 25 km (ok. 28min.) i prowadzi m.in. przez takie miejscowości jak: Nowa Biała, Krempachy, Frydman, Falsztyn.

 

TERMY W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ

Uczestnicy szkolenia będą mogli skorzystać z basenów termalnych na terenie hotelu Bania Thermal & Ski. Kompleks Terma Bania tworzą baseny rekreacyjne wewnętrzne i zewnętrzne, napełnione wodą termalną o temperaturze 34 – 38°C. Woda wykorzystywana w Termie Bania pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów, a jej początkowa temperatura to 72°C. Do basenów trafia po oddaniu części energii cieplnej, zachowując przy tym cenne mikroelementy takie jak: siarczki, krzemionkę, potas, wapń, magnez i żelazo. Tak zróżnicowany skład wody to idealne źródło zdrowia, poprawiające kondycję fizyczną i pozytywnie wpływające na komfort życia. Termy podzielone są na trzy strefy. A w każdej znajdują się zarówno baseny wewnętrzne jak i zewnętrzne, masaże wodne i moc atrakcji do odkrycia. Idealnym miejscem dla szukających rozrywki jest Strefa Głośna. Strefa Cicha jest przeznaczona, dla każdego, kto szuka relaksu i odprężenia w niezwykłym otoczeniu. Trzecią strefą jest okazałe saunarium, gdzie pięć saun o zróżnicowanej specyfice zapewnią prawdziwie górski relaks.

             

 

 

Formularz zgłoszeniowy

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Szkolenie Fleet Management Training 2020

Potwierdzenie należy przesłać najpóźniej do 28 września 2020r.

Zgłaszam udział w ogólnopolskim szkoleniu dla managerów aut firmowych FLEET MANAGEMENT TRAINING organizowanym przez firmę Fleet Meetings sp. z o.o., które odbędzie się w dniach od 7 do 9 października 2020r. w Hotelu Bania**** Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej, przy ul. Środkowej 181.

KOSZT UCZESTNICTWA:

Kwota zostanie powiększona o podatek VAT 23%.
*) koszt szkolenia dla managerów zarządzających flotą samochodową w firmie niebędącej dostawcą usług dla branży flotowej
**) koszt szkolenia dla przedstawicieli firm będących dostawcami produktów lub usług dla branży flotowej, niebędących sponsorem szkolenia


CENA ZAWIERA:

 • uczestnictwo w: szkoleniu, warsztatach, jazdach testowych
 • materiały szkoleniowe, certyfikat uczestnictwa
 • 2 noclegi w pokoju jednoosobowym (od 7 do 9.10.2020), parking
 • całodzienne wyżywienie (śniadania, przerwy kawowe, obiady, kolacje)


POTWIERDZENIE ZGŁOSZENIA:

Po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego prześlemy Państwu potwierdzenie uczestnictwa na adres e-mail podany w formularzu wraz z fakturą proforma.


SPOSÓB PŁATNOŚCI:

Przelewem w terminie 7 dni od daty otrzymania proformy. Wpłatę należy dokonać przed szkoleniem najpóźniej do 1 października br. na konto firmy: Fleet Meetings sp. z o.o. ul. Pretficza 40B/1B, 53-407 Wrocław, nr rachunku: 67 1090 1522 0000 0001 1266 3771.Dane uczestnika

Dane do faktury

W przypadku wycofania zgłoszenia w terminie późniejszym niż 7 dni przed szkoleniem, uczestnik zostanie obciążony kosztem w wysokości 50% wartości zamówienia. Wycofanie zgłoszenia w terminie późniejszym niż 3 dni przed rozpoczęciem szkolenia nie zwalnia uczestnika z obowiązku zapłaty 100 % wartości zamówienia. Odwołanie zgłoszenia musi być dokonane w formie pisemnej. Możliwe jest zgłoszenie zastępstwa uczestnika inną osobą. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian prelegentów z przyczyn niezależnych od organizatora. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany planu, miejsca, terminu lub odwołania szkolenia z przyczyn niezależnych od organizatora.

Partnerzy

Więcej informacji już wkrótce.

Relacje filmowe

Relacje fotograficzne

Fleet Management Training to ogólnopolskie szkolenie dla managerów zarządzających flotą samochodową w firmach. Celem szkolenia jest zapoznanie się z bieżącymi aspektami polityki flotowej w firmach i najnowszymi rozwiązaniami dla flot. Podczas szkolenia odbędą się wykłady, warsztaty i panele dyskusyjne. Zostaną także zaprezentowane nowe modele aut oraz produkty i usługi flotowe.