Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Bener testy flotowe

Fleet Management Training 2019

Relacje filmowe

Relacje fotograficzne

Informacje

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim szkoleniu dla managerów aut firmowych - FLEET MANAGEMENT TRAINING, które odbędzie się w dniach 2 - 4 października 2019 (środa - piątek), w hotelu Bania **** Thermal & Ski, w Białce Tatrzańskiej.

fmt2018

O SZKOLENIU

Fleet Management Training – to ogólnopolskie szkolenie dla managerów zarządzających flotą samochodową w firmach, organizowane corocznie przez firmę Fleet Meetings – wydawcę magazynów: Fleet, Fleet Contact, Samochody użytkowe, Fleet. Napedy alternatywne oraz wyłącznego organizatora targów motoryzacyjnych i biznesowych Fleet Market. Szkolenie Fleet Management Training poprowadzą specjaliści branży motoryzacyjnej, ubezpieczeniowej i serwisowej oraz eksperci z zakresu prawa i podatków, którzy zaprezentują wszystkim uczestnikom najnowsze trendy i rozwiązania. Podczas szkolenia odbędą się wykłady, warsztaty i panele dyskusyjne. Zostaną także zaprezentowane nowe modele samochodowe oraz usługi i produkty dla flot, konkursy, a także inne atrakcje integrujące uczestników. SZKOLENIE FLEET MANAGEMENT TRAINING DEDYKOWANE JEST: - fleet managerom zarządzającym flotą samochodów firmowych, - dyrektorom finansowym, - dyrektorom administracyjnym, - dyrektorom ds. logistyki, - przedsiębiorcom, - dostawcom rynkowym Szkolenie organizowane jest raz w roku, dla ok. 150 fleet managerów z całej Polski.

Przeczytaj relacje z poprzednich edycji szkolenia:

Fleet Management Training 2018   |   Fleet Management Training 2017   |   Fleet Management Training 2016

Fleet Management Training 2015    |   Fleet Management Training 2014    |   Fleet Management Training 2013  

DO ZOBACZENIA W HOTELU BANIA THERMAL & SKI W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ!

hotel

Termin i miejsce

Hotel Bania **** Thermal & Ski  ul. Środkowa 181, Białka Tatrzańska, 34-405 Polska

Prelegenci

Agnieszka Szczodra-Hajduk 

Agnieszka Szczodra-Hajduk

Adwokat, odpowiedzialna za Praktykę Prawa Pracy w Kancelarii Hogan Lovells

Agnieszka Szczodra-Hajduk związała się z kancelarią w 1999 roku i jest Starszym Prawnikiem w Departamencie Korporacyjnym. Agnieszka Szczodra-Hajduk doradza polskim i zagranicznym firmom z zakresu prawa pracy, handlowego i prawa cywilnego. Specjalizuje się w prawie pracy, a w szczególności w zawieraniu i rozwiązywaniu umów z pracownikami i menedżerami, opracowywaniu regulaminów pracy i wynagradzania, zwolnieniach grupowych, uprawnieniach związków zawodowych oraz zagadnieniach związanych z przejściem zakładu pracy. Agnieszka Szczodra-Hajduk zajmuje się również doradztwem w zakresie zakładania i bieżącej działalności spółek, przygotowuje i negocjuje kontrakty handlowe i opracowuje dokumenty korporacyjne. Ponadto bierze udział w projektach fuzji i przejęć (mergers & acquisitions), koordynuje prace zespołów prowadzących badania prawne spółek i doradza w transakcyjnych kwestiach pracowniczych. Agnieszka Szczodra-Hajduk reprezentuje klientów przed sądami w sprawach z zakresu prawa pracy i prawa cywilnego. Jest autorem artykułów z zakresu prawa pracy i prawa spółek. Prowadzi wykłady z prawa pracy, m.in. na studiach MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania. Agnieszka Szczodra-Hajduk jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie i Stowarzyszenia Prawa Pracy.

TEMAT: 

KODEKS PRACY: Odpowiedzialność za samochód firmowy – obowiązki pracodawców, fleet managerów i pracowników.


Dean Bowkett 

Dean Bowkett

Międzynarodowy ekspert flotowy/ Dyrektor Zarządzający Bowkett Auto Consulting (BAC)

Dean Bowkett – to ekspert z prawie 30-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, a także członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Biegłych Księgowych. W swojej karierze przeprowadzał audyty zewnętrzne w działach produkcji, w sektorach usług finansowych, opracowywał badania i analizy rynku motoryzacyjnego. Pracował dla wielu wiodących marek z branży motoryzacyjnej i CFM, takich jak m.in. General Motors, Hyundai, Kia, MG Rover, Vauxhall/Opel, Nissan, PSA, Toyota, Volvo, Hertz, Masterlease, Leaseplan, GE Capital czy Lloyds Bank. Był Dyrektorem Finansowym i Członkiem Zarządu międzynarodowej firmy GMAC International. W latach 2010-2015 piastował stanowisko Dyrektora Technicznego działu Global Services firmy EurotaxGlass. W tej roli był odpowiedzialny za metodologię oraz szacowanie wartości rezydualnych dla całej grupy. Specjalizuje się w rozwoju produktu, (pojazdy samochodowe i usługi finansowe), strategii biznesowej, trendach na rynkach finansowych i motoryzacyjnych, sprzedaży nowych i używanych pojazdów, zarządzaniu wartością końcową, wycenie, remarketingu i operacjach handlowych. Od 2015 roku Dean prowadzi własną firmę konsultingową Bowkett Auto Consulting. Jest autorem wielu raportów oraz artykułów dla takich tytułów jak m.in. Fleet Europe, Fleet News i Commercial Fleet.

TEMATY:

– Przyszłość rynku motoryzacyjnego w Europie i na świecie w obliczu nowych norm emisji spalin. – Elektryczne samochody w firmach. Zarzadzanie w oparciu o praktyki z krajów Europy Zachodniej. Case Study.


 

Jakub Faryś

Prezes Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego

Całe życie zawodowe związany z branżą motoryzacyjną. Karierę rozpoczął w firmie Renault, następnie pełnił funkcję dyrektora sprzedaży i marketingu u wyłącznego importera samochodów marki SAAB. Kontynuacją jego pracy w motoryzacji było zarządzanie działem marketingu w Scania Polska S.A.W 2002 roku objął stanowisko dyrektora Stowarzyszenia Oficjalnych Importerów Samochodów. Od 2008 roku jest prezesem organizacji przekształconej w Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego, zrzeszającej obecnie 42 firm: producentów oraz przedstawicieli producentów pojazdów samochodowych, motocykli i skuterów w Polsce. Jako szef PZPM uczestniczy w pracach rządu i komisji parlamentarnych przy opiniowaniu projektów najistotniejszych aktów prawnych dotyczących motoryzacji. Reprezentuje interesy firm członkowskich w organach Unii Europejskiej – w tym na forum Parlamentu Europejskiego i Komisji Europejskiej–nominowany przez Ministerstwo Gospodarki do udziału w pracach grupy wysokiego szczebla–CARS 21, jako jeden z ekspertów rządowych ds. sektora motoryzacyjnego. Regularnie uczestniczy w spotkaniach europejskich organizacji branżowych – ACEA (Europejskie Stowarzyszenie Producentów Pojazdów) i ACEM (Europejskie Stowarzyszenie Producentów Motocykli). 

TEMAT:

– Rynek pojazdów niskoemisyjnych w Polsce. Jak może go zmienić rządowy program udzielania wsparcia z Funduszu Niskoemisyjnego Transportu.


 

Paweł Grabarczyk

Dyrektor Handlowy Eurotax

Dyrektor Handlowy Eurotax, specjalizuje się we współpracy z dużymi instytucjami, w tym międzynarodowymi korporacjami. W swoim portfolio ma projekty z wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, towarzystwami leasingowymi, bankami, czy też z liderami handlu detalicznego różnych branż. W pierwszych latach kariery odpowiadał za zakupy i zarządzanie flotą w dziale logistyki Grupy Generali, a zdobyta wiedza pozwala mu spojrzeć na współpracę z obu stron. W Eurotax pracuje od 2014 roku. Odpowiada za współpracę z kluczowymi klientami, w tym z polskimi przedstawicielstwami koncernów samochodowych. Szczególnie koncentruje się na współpracy z oficjalnymi programami sprzedaży samochodów używanych tworzonymi przez producentów. Odpowiada za wdrożenie produktów TCO na rynek polski.

TEMATY:

– Napędy elektryczne z perspektywy wartości rezydualnych. – Jakie napędy, z punktu widzenia floty, będą perspektywą na najbliżej 3-4 lata. – Zmiany na rynku wynikające z normy WLTP.


 

Ernie Greszta

Regional Insurance Manager Central Europe & Asia, LeasePlan Fleet Management

Poprzednio: Arval Service Lease Polska, Aviva, BelairDirect (ING Canada), Motors Insurance Corporation (GM Canada), Norwood Insurance Group. W branży ubezpieczeniowej od 1993, w CFM od 2005. Doświadczenia zawodowe: sprzedaż i obsługa umów ubezpieczeniowych, rozwój produktów ubezpieczeniowych, działalność ubezpieczeniowa w UE na zasadzie swobody świadczenia usług, organizacja i zarządzanie likwidacją szkód komunikacyjnych oraz rozwiązań zapewniających mobilność dla flot. Stanowiska: broker ubezpieczeniowy, underwriter, manager ds. rozwoju, project manager, manager regionu. 

TEMAT:

– Ubezpieczanie pojazdów z napędem alternatywnym (floty): - Rynek ubezpieczeniowy - Ocena ryzyka - Likwidacja szkód 


 

Jerzy Jezuit

Kierownik Sprzedaży, DKV Euro Service Polska Sp. z o.o.

Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy z systemami informatycznymi oraz implementowaniu rozwiązań informatycznych w przedsiębiorstwach. Pracował jako programista, wdrożeniowiec, kierownik działu informatyki oraz dyrektor ds. handlowych. Z DKV związany od 14 lat. Specjalizuje się w adaptacji rozwiązań oferowanych DKV Mobility Services Group dla przedsiębiorstw transportowych i logistycznych.

TEMAT:

– Karta paliwowa i narzędzia fleet managera w firmie. Ich pozycjonowanie względem zarządu i użytkowników aut firmowych. Praktyczny aspekt wykorzystania.


 

Igor Święcki

Fleet Sales Manager, Mazda Motor Poland

TEMAT:

– Prezentacja Mazda Motor Poland: „Nowe silniki w technologii SkyactivX”


 

Konrad Owsiński

Dyrektor ds. Underwritingu Ubezpieczeń Komunikacyjnych, PZU SA 

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży finansowej w sektorze ubezpieczeń. Pracował w takich firmach jak: Link4, Gothaer, Compensa, Generali i Gerling. Karierę zaczynał w sektorze bankowym, w PKO BP. Posiada zdany egzamin brokera ubezpieczeniowego i doświadczenie w kierowaniu polskim oddziałem międzynarodowej firmy brokerskiej. W firmach ubezpieczeniowych pełnił wysokie funkcje menadżerskie, gdzie odpowiadał za piony ubezpieczeń dla biznesu, relacje z pośrednikami oraz innowacje. Obecnie pracuje w PZU, gdzie odpowiada za rentowność w obszarze ubezpieczeń flot pojazdów i leasingów oraz rozwiązania telematyczne ograniczające ryzyko dla flot. Entuzjasta nowych technologii. Komentator bieżących zagadnień i trendów rynku finansowego oraz sektora ubezpieczeniowego dla prasy branżowej i finansowej.

Ukończył Wyższą Szkołę Ubezpieczeń i Bankowości, Politechnikę Radomską oraz studia doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym.

TEMAT:

– Zarządzanie ryzykiem we flocie


 

Tomasz Zapart

Kierownik Zespołu Zarządzania Ryzykiem Flot, PZU SA

Posiada dwudziestoletnie doświadczenie w sektorze ubezpieczeń. Doświadczenie zdobywał i zdobywa w PZU SA w różnych jednostkach i obszarach działalności PZU SA gdzie cały czas poszerza swoją wiedzę nie tylko teoretyczną, ale również praktyczną z zakresu finansów i ubezpieczeń. Pełnił różne funkcje i stanowiska w PZU SA w takich działach jak: finansowy, analityczny, sprzedażowy, likwidacji szkód, produktów ubezpieczeniowych, oceny ryzyka. Obecnie pracuje w PZU SA, gdzie odpowiada za ograniczenie przebiegów szkodowych i ryzyk w obszarze ubezpieczeń flot pojazdów. Wspomaga procesy decyzyjne w underwritingu ubezpieczeń floty pojazdów w zakresie ograniczania wszystkiego, co niespodziewane. Innowacyjny we wdrażaniu nowych rozwiązań w tym technologicznych w ubezpieczeniach komunikacyjnych floty pojazdów. Doświadczony manager specjalizujący się w ocenie ryzyka i jego ograniczaniu. Ukończył: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Akademie Finansów w Warszawie, Politechnikę Łódzką, Politechnikę Radomską, Min MBA (PAM Center) na Uniwersytecie Łódzkim, oraz studia doktoranckie na Uniwersytecie Wrocławskim. 

TEMAT:

– Zarządzanie ryzykiem we flocie


 

Robert Szymański

dyrektor handlowy Ford Auto-Boss

Absolwent Czeskiego Uniwersytetu Rolniczego w Pradze. Od blisko 12 lat dyrektor handlowy Ford Auto-Boss z oddziałami w Bielsku-Białej i Chorzowie.  Wcześniej pełnił funkcję dyrektora zarządzającego w dealerstwie Mercedes-Benz Zasada Automotive w Bielsku-Białej,  dyrektora generalnego Ford Euromotor w Bratysławie  oraz  dyrektora ds. rozwoju, organizacji i systemów w Polskiej Grupie Dealerów.   Z branżą motoryzacyjną związany od 25 lat.

TEMAT:

– Prezentacja gamy modeli testowych marki FORD w kontekście nowych norm emisji spalin.


 

Adam Karpiński

Motointegrator Flota Grupa Inter Cars S.A., Dyrektor Zarządzający

W branży serwisowej pracuje od 20 lat, a w Inter Cars S.A. od 15 lat, gdzie od podstaw budował unikalny program obsługi klientów flotowych, realizowany przez największego dystrybutora części motoryzacyjnych w tej części Europy, oparty o sieć warsztatów niezależnych. To rozwiązanie stało się realną alternatywą dla serwisowania aut w stacjach ASO i dało szansę wykorzystania możliwości jakie przyniosło ze sobą GVO. Obecnie najbardziej doświadczony zespół Inter Cars Program Flotowy obsługuje ponad 80.000 samochodów i jest liderem rynku.

TEMAT:

– Odpowiedź sieci warsztatów niezależnych na dynamicznie zmieniające się oczekiwania branży flotowej.


 

Tomasz Małaczek

Dyrektor ds. Sprzedaży, Członek Zarządu Flotman

Absolwent Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej na Politechnice Krakowskiej im. T. Kościuszki. Z branżą telematyczną związany od 10 lat. Współwłaściciel spółki Flotman. Wspiera kluczowych klientów we wdrożeniu działań operacyjnych wynikających z celów strategiczne z wykorzystaniem rozwiązań telamatycznych. Od kilku lat kieruje zespołem sprzedażowym firmy jako Dyrektor ds. Sprzedaży. Odpowiedzialny za wdrożenia m.in. w Stock Polska sp. z o.o., Stock Slovakia s.r.o, Grupa Żywiec S.A. Zainteresowania: miłośnik motocykli, starych aut oraz wyścigów (licencja wyścigowa stopnia „B, C”).

TEMAT:

– Realne oszczędności w firmie dzięki telemetrii? Czy zawsze się to opłaca - case study.

   

Tematy szkolenia

 1. Rynek pojazdów niskoemisyjnych w Polsce. Jak może go zmienić rządowy program udzielania wsparcia z Funduszu Niskoemisyjnego   Transportu.
 2. Przyszłość rynku motoryzacyjnego w Europie i na świecie w obliczu nowych norm emisji spalin. Elektryczne samochody w firmach.    Zarządzanie w oparciu o praktyki z krajów Europy Zachodniej. Case Study.
 3. KODEKS PRACY: Odpowiedzialność za samochód firmowy – obowiązki pracodawców, fleet managerów i pracowników.
 4. Ubezpieczanie pojazdów z napędem alternatywnym (floty):
  - Rynek ubezpieczeniowy
  - Ocena ryzyka
  - Likwidacja szkód
 1. Napędy elektryczne z perspektywy wartości rezydualnych.  Jakie napędy, z punktu widzenia floty, będą perspektywą na najbliżej 3-4   lata.  Zmiany na rynku wynikające z normy WLTP.
 1. Zarządzanie ryzykiem we flocie:
  - nowoczesne narzędzia do redukcji szkód we flocie
  - rozwiązania skracające czas wyłączenia pojazdu z użytkowania
  - programy bezpieczeństwa oferowane kierowcom firmowym
  - zarządzanie ryzykiem składki ubezpieczeniowej
  - audyt i wsparcie dedykowanymi programami do biznesu
 1. Odpowiedź sieci warsztatów niezależnych na dynamicznie zmieniające się oczekiwania branży flotowej.
  - Istotne zmiany na rynku warsztatów – dlaczego coraz trudniej umówić się do warsztatu?
  - Długość życia pojazdu we flocie – gdzie jest granica optymalizacji kosztów?
  - Serwisowanie hybryd w sieci niezależnej  - prawda czy mit?
  - Dzisiejsze oczekiwania Użytkowników aut flotowych – szkło i aluminium czy sprawna obsługa? 
 2. Karta paliwowa i narzędzia fleet managera w firmie. Ich pozycjonowanie względem zarządu i użytkowników aut firmowych.   Praktyczny aspekt wykorzystania.
 3. Prezentacja Mazda Motor Poland: „Nowe silniki w technologii SkyactivX”
 4. Prezentacja gamy modeli testowych marki FORD w kontekście nowych norm emisji spalin.
 5. Realne oszczędności w firmie dzięki telemetrii? Czy zawsze się to opłaca - case study.

Samochody na szkoleniu

Atrakcje

PREMIERY MOTORYZACYJNE PODCZAS SZKOLENIA

TESTY SAMOCHODÓW W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ

Podczas szkolenia odbędą się jazdy testowe najnowszymi modelami samochodów osobowych, użytkowych i elektrycznych. Próba szosowa, próba terenowa, próba rekreacyjna. Jak modele należące do różnych segmentów spiszą się w roli auta firmowego? Na wymagających i krętych podhalańskich drogach będzie można przetestować najnowsze modele samochodów oferowane do firm.

Przykładowa trasa z hotelu Bania do Zamku Dunajec w Niedzicy, położonego nad Jeziorem Czorsztyńskim. Ta średniowieczna warownia z początku XIV wieku to jedna z największych atrakcji historycznych w polskich Karpatach. Proponowana trasa mierzy w jedną stronę – 25 km (ok. 28min.) i prowadzi m.in. przez takie miejscowości jak: Nowa Biała, Krempachy, Frydman, Falsztyn.

 

TWIST & SHOUT, CZYLI BEATLESOWY ZAWRÓT GŁOWY

Już pierwszego wieczoru, dla wszystkich uczestników szkolenia, odbędzie się koncert grupy The Beatleman! Stroje lat 60-tych mile widziane!
 
Zespół The Beatlmen wykonuje na żywo przeboje słynnej grupy The Beatles, największe hity polskiego Big-bitu (Czerwone gitary, Skaldowie, Niebiesko-Czarni) oraz muzykę inspirowaną stylem amerykańskiego rock’n’rolla lat 50-tych i 60-tych (m.in.: piosenki Elvisa Presleya, Chucka Berry’ego). Zespół The Beatlmen to nie tylko wspaniała i żywiołowa muzyka, to również oryginalne instrumenty z lat 60-tych, garnitury szyte na miarę i buty prosto z Liverpoolu :)
Świetny kontakt z publicznością oraz profesjonalizm i pozytywna energia, to gwarancja doskonałej zabawy, więc twist & shout!
 
Posłuchaj i zobacz, jak grają i śpiewają: http://www.thebeatlmen.pl/multimedia-video.html

The Beatleman

              

KONKURS FIRMY CAREFLEET

 

KONKURS FIRMY DKV

 

KONKURS FIRMY FLOTMAN

 

KONKURS FIRMY NAVIEXPERT

 

TURNIEJ DARTA W KLUBIE BANIA

 

 

TERMY W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ

Uczestnicy szkolenia będą mogli skorzystać z basenów termalnych na terenie hotelu Bania Thermal & Ski. Kompleks Terma Bania tworzą baseny rekreacyjne wewnętrzne i zewnętrzne, napełnione wodą termalną o temperaturze 34 – 38°C. Woda wykorzystywana w Termie Bania pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów, a jej początkowa temperatura to 72°C. Do basenów trafia po oddaniu części energii cieplnej, zachowując przy tym cenne mikroelementy takie jak: siarczki, krzemionkę, potas, wapń, magnez i żelazo. Tak zróżnicowany skład wody to idealne źródło zdrowia, poprawiające kondycję fizyczną i pozytywnie wpływające na komfort życia. Termy podzielone są na trzy strefy. A w każdej znajdują się zarówno baseny wewnętrzne jak i zewnętrzne, masaże wodne i moc atrakcji do odkrycia. Idealnym miejscem dla szukających rozrywki jest Strefa Głośna. Strefa Cicha jest przeznaczona, dla każdego kto szuka relaksu i odprężenia w niezwykłym otoczeniu. Trzecią strefą jest okazałe saunarium, gdzie pięć saun o zróżnicowanej specyfice zapewnią prawdziwie górski relaks.

             

 

 

Formularz zgłoszeniowy

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Szkolenie Fleet Management Training 2019

Potwierdzenie należy przesłać najpóźniej do 27 września 2019r.

Zgłaszam udział w ogólnopolskim szkoleniu dla managerów aut firmowych FLEET MANAGEMENT TRAINING organizowanym przez firmę Fleet Meetings sp. z o.o., które odbędzie się w dniach od 2 do 4 października 2019r. w Hotelu Bania**** Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej, przy ul. Środkowej 181.

KOSZT UCZESTNICTWA:

Kwota zostanie powiększona o podatek VAT 23%.
*) koszt szkolenia dla managerów zarządzających flotą samochodową w firmie niebędącej dostawcą usług dla branży flotowej
**) koszt szkolenia dla przedstawicieli firm będących dostawcami produktów lub usług dla branży flotowej, niebędących sponsorem szkolenia


CENA ZAWIERA:

 • uczestnictwo w: szkoleniu, warsztatach, jazdach testowych
 • materiały szkoleniowe, certyfikat uczestnictwa
 • 2 noclegi w pokoju jednoosobowym (od 7 do 9.10.2020), parking
 • całodzienne wyżywienie (śniadania, przerwy kawowe, obiady, kolacje)


POTWIERDZENIE ZGŁOSZENIA:

Po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego prześlemy Państwu potwierdzenie uczestnictwa na adres e-mail podany w formularzu wraz z fakturą proforma.


SPOSÓB PŁATNOŚCI:

Przelewem w terminie 7 dni od daty otrzymania proformy. Wpłatę należy dokonać przed szkoleniem najpóźniej do 1 października br. na konto firmy: Fleet Meetings sp. z o.o. ul. Pretficza 40B/1B, 53-407 Wrocław, nr rachunku: 67 1090 1522 0000 0001 1266 3771.Dane uczestnika

Dane do faktury

W przypadku wycofania zgłoszenia w terminie późniejszym niż 7 dni przed szkoleniem, uczestnik zostanie obciążony kosztem w wysokości 50% wartości zamówienia. Wycofanie zgłoszenia w terminie późniejszym niż 3 dni przed rozpoczęciem szkolenia nie zwalnia uczestnika z obowiązku zapłaty 100 % wartości zamówienia. Odwołanie zgłoszenia musi być dokonane w formie pisemnej. Możliwe jest zgłoszenie zastępstwa uczestnika inną osobą. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian prelegentów z przyczyn niezależnych od organizatora. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany planu, miejsca, terminu lub odwołania szkolenia z przyczyn niezależnych od organizatora.

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy merytoryczni

Partnerzy medialni

Fleet Management Training to ogólnopolskie szkolenie dla managerów zarządzających flotą samochodową w firmach. Celem szkolenia jest zapoznanie się z bieżącymi aspektami polityki flotowej w firmach i najnowszymi rozwiązaniami dla flot. Podczas szkolenia odbędą się wykłady, warsztaty i panele dyskusyjne. Zostaną także zaprezentowane nowe modele aut oraz produkty i usługi flotowe.