Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Trends

Nowe auto w firmowej flocie? Wybierz model Cupra Leon lub Cupra Formentor za złotówkę przez pierwszy miesiąc!

Szukasz nowego auta do swojej firmowej floty? Jeśli pojazd ma być wygodny, dynamiczny, a jednocześnie stanowić doskonałą wizytówkę przedsiębiorstwa, warto postawić na kompaktową Cuprę Leon lub dynamicznego SUV-a – Cupra Formentor. Oba pojazdy są obecnie dostępne w ramach innowacyjnej promocji przygotowanej przez Volkswagen Financial Services. Wypróbuj Cupra Formentor w ramach najmu średnioterminowego, aby później, decydując się na najem długoterminowy lub leasing jednego spośród tych aut, za pierwszy miesiąc zapłacić ratę w wysokości złotówki!

Maciej Chomacki

Cupra Leon i Cupra Formentor, czyli firmowa flota bez kompromisów 

Cupra Leon i Cupra Formentor to pojazdy znakomicie spisujące się w mieście i na dłuższych trasach, w dodatku eleganckie, komfortowe i dynamiczne. Obie propozycje hiszpańskiej marki stanowią wprost idealne auta dla przedstawiciela handlowego, dyrektora lub managera.

Decydując się na wprowadzenie do swojej firmowej floty modelu Cupra Leon, zyskujesz eleganckie auto klasy kompaktowej z nowoczesną, aerodynamiczną sylwetką, tworzoną między innymi za sprawą designerskiego nieprzerwanego światła tylnego i eleganckich miedzianych wstawek. We wnętrzu znalazł się innowacyjny wirtualny kokpit ze sterowaniem głosowym. Cupra Leon mocy od 150 do 310 KM. Jeśli twoja firma stawia sobie za cel ekologiczną politykę, możesz też wybrać silnik hybrydowy – wyróżnia się także sportowym zacięciem, o czym świadczą silniki benzynowe o bezemisyjnym zasięgu elektrycznym do 60 km!

Co do firmowej floty wniesie Cupra Formentor? Ten nowoczesny SUV coupe, zaprojektowany zgodnie z trendami obowiązującymi aktualnie w motoryzacji, jest wyposażony w gamę silników o mocy do 390 KM, w wersji hybrydowej gwarantującej nawet 59 km zasięgu elektrycznego. Na uwagę zasługuje przestronne, ergonomiczne wnętrze wyposażone między innymi w ekskluzywne fotele kubełkowe. Dodatkowo auto ma zaawansowane systemy bezpieczeństwa, takie jak światła adaptacyjne poprawiające widoczność, predykcyjny system ACC ułatwiający dostosowanie prędkości do pokonywanych zakrętów oraz system Travel Assist, który pomaga w bezpiecznej zmianie pasa ruchu, utrzymując odpowiedni dystans od innych pojazdów.

 

Wypróbuj, zanim zdecydujesz – najem średnioterminowy 

Marka Cupra nie jest ci dobrze znana i chcesz ją lepiej poznać, zanim zdecydujesz się na najem długoterminowy lub leasing? A może aktualnie potrzebujesz robiącego piorunujące wrażenie samochodu na krótszy okres? Zanim zdecydujesz się na trwały wybór modelu Cupra Formentor do swojej floty, wybierz najem średnioterminowy, przygotowany przez Volkswagen Financial Services i dostępny już od jednego miesiąca, a maksymalnie na aż 23 miesiące.

Dlaczego oferta Volkswagen Financial Services dotycząca modelu Cupra Formentor jest tak atrakcyjna? Ponieważ z auta korzystasz wyłącznie wtedy, kiedy go potrzebujesz, na przykład w trakcie długiej podróży służbowej. W Volkswagen Financial Services z umowy możesz zrezygnować w dowolnym momencie po upływie jednego miesiąca. Przez cały okres jej trwania obowiązuje atrakcyjna stała miesięczna rata, która obejmuje między innymi ubezpieczenie, wymianę opon i serwis samochodu. Wzbogać swoją flotę o nowoczesne i niepowtarzalne auto w średnioterminowej perspektywie albo potraktuj ofertę jako test docelowego pojazdu.

Więcej na jej temat przeczytasz na stronie CUPRA w Twojej flocie – VWFS.PL

 

Cupra na miesiąc za złotówkę? Poznaj wynajem długoterminowy w Volkswagen Financial Services 

Jeden z modeli Cupra przypadł ci do gustu, bo idealnie wpisuje się w potrzeby twojej firmy? Czas na wynajem długoterminowy w Volkswagen Financial Services.

Jeżeli zdecydujesz się na taki krok, przysługuje ci pełna obsługa firmowej floty. Stała miesięczna rata obejmuje serwis, naprawy, a nawet zakup i przechowywanie opon – nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów serwisowych. Dodatkowo w ramach raty masz do dyspozycji ubezpieczenie pojazdu, w tym pakiet assistance, możliwość skorzystania z samochodu zastępczego i likwidację szkód w cenie. Kiedy umowa dobiegnie końca, nie ma obowiązku wykupu auta. Wówczas możesz wzbogacić swoją flotę o nowszy model.

Ale to nie wszystko – klienci, którzy wcześniej wybrali najem średnioterminowy modelu Cupra Formentor, mogą skorzystać z bardzo atrakcyjnej promocji przygotowanej przez Volkswagen Financial Services: Cupra w twojej flocie – pierwsza rata za 1 zł!

Wystarczy wykonać dwa proste kroki:

  • Krok pierwszy to najem średnioterminowy modelu Cupra Formentor. Wystarczy jeden miesiąc.

  • Krok drugi to najem długoterminowy lub leasing z pierwszą ratą wynoszącą zaledwie złotówkę. Oferta najmu długoterminowego obejmuje oba nowoczesne samochody – Cupra Leon i Cupra Formentor.

Z promocji mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy posiadają w swojej flocie co najmniej 15 aut. Program potrwa do 31 grudnia 2023 r., więc zostało jeszcze mnóstwo czasu, by poznać Cupra Formentor, a później skorzystać z najmu długoterminowego sprawdzonego pojazdu lub równie niezawodnego Cupra Leon!

Szczegóły promocji znajdziesz pod adresem – CUPRA w Twojej flocie – VWFS.PL

 

Przeczytaj również
Popularne