Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
E-toll

Adam Schulert

Firma: Termo Organika Sp. z o.o.
Stanowisko: Dyrektor ds. Kontroli i Inwestycji, Koordynator floty samochodowej

Administrowanie flotą kilkudziesięciu aut w zakresie wszelkich zadań związanych z bieżącym utrzymaniem floty oraz koordynowanie działań w obszarze wymiany floty samochodowej. Ukończył studia wyższe oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie w zakresie rachunkowości, controlingu i finansów przedsiębiorstw oraz prestiżowy program ManagementTM w ICAN Institute.

W ramach szerokiego zakresu swoich obowiązków służbowych z obszarów m.in. finansów, inwestycji koordynuje również flotę samochodową w firmie Termo Organika, w której pracuje od 14 lat. Możliwość obsługi floty samochodowej w firmie dała mu możliwość połączenia zamiłowania do motoryzacji z możliwością zdobycia praktycznego doświadczenia w bieżącej obsłudze floty samochodowej. Dzięki koordynowaniu floty samochodowej ma możliwość poznania interesujących i kompetentnych ludzi pracujących w branży motoryzacyjnej oraz zapoznania się z nowymi trendami pojawiającymi się w tej branży. Począwszy od nowych modeli wyposażonych w coraz to nowsze rozwiązania technologiczne poprzez optymalizację dla leasingobiorców całkowitych kosztów obsługi samochodów kończąc na zmianach globalnych w zakresie ochrony środowiska, która przyczyniają się do ograniczania emisji zanieczyszczeń i rozwoju alternatywnych źródeł napędu w naszych samochodach. Ma nadzieję, że postęp technologiczny przyczyni się do dalszego rozwoju motoryzacji, ale jednocześnie nie odbierze kierowcy przyjemności z jazdy jaką daje możliwość bycia KIEROWCĄ. I tego życzy sobie i wszystkim miłośnikom czterech kółek.

Zainteresowania: sport, motoryzacja, finanse.

Wywiady
Popularne felietony