Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Lotos 2021

Roman Świderski

Firma: EXPRESS spółka z o.o. sp.k.
Stanowisko: Kierownik produktu wynajem średnioterminowy

Absolwent Wydziału Prawa. Studia podyplomowe ukończył na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. Od kilkunastu lat jest związany z branżą motoryzacyjną.
Od 2010 roku, z powodzeniem kieruje rozwojem usług średnioterminowego wynajmu pojazdów w wypożyczalni Express. Kładąc nacisk na stałe doskonalenie oferty i rozszerzanie jej zakresu osiągnął w każdym roku pracy wysoki i ponadprzeciętny wzrost liczby wynajętych pojazdów. Jego działania przyczyniły się do osiągnięcia przez Express pozycji lidera w segmencie usług średnioterminowych. Jako ekspert w tej kategorii reprezentuje Express w licznych konferencjach branżowych.  Jego zaangażowanie w badanie rynku wynajmu w Polsce i unikatowe doświadczenia zebrane w trakcie zarządzania usługami średnioterminowymi zaowocowały także wieloma publikacjami w prasie branżowej. Od 2016 odpowiada także za rozwój usług wynajmu pojazdów dostawczych i ciężarowych. W tym czasie znacznie rozszerzył ofertę pojazdów dostawczych czyniąc z Express czołowego dostawcę usług wynajmu pojazdów dostawczych. Ceni sobie współpracę i możliwość swobodnej wymiany opinii, bo to przyczynia się do wzrostu wiedzy i rozwoju. W pracy chętnie współdziała z ludźmi, dzieli się wiedzą i pomaga. Wierzy, że kluczem do osiągnięcia sukcesu jest właściwa motywacja.

Wywiady
Popularne felietony