Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
MAN

Remigiusz Sawicki

Firma: Business Lease Poland Sp. z o.o.
Stanowisko: Account Manager

W Business Lease odpowiadam za pozyskiwanie do współpracy nowych firm. Dbam o to, by wszelkie kwestie związane z zarządzaniem flotą przestały kojarzyć się z czymś mocno angażującym zasoby po stronie klienta. Moim celem jest budowanie współpracy bazującej na wzajemnym zaufaniu, dobrych relacjach i rozwiązaniach, dzięki którym nasi klienci będą mogli cieszyć się pełną mobilnością i spokojem. My zajmiemy się całą resztą.  

Co najbardziej lubię w mojej pracy?
W mojej pracy najbardziej lubię atmosferę i energię jaką czuć w naszej firmie od pierwszego kroku po przekroczeniu progu biura. To dzięki tej energii każdy nowy dzień, jest właśnie nowym, a nie kolejnym. Pozytywne nastawienie i świeże spojrzenie na sprawy naszych klientów zdecydowanie ułatwia kreatywne poszukiwanie najlepszych rozwiązań i daje możliwość budowania z naszymi klientami Partnerstwa biznesowego, takiego przez duże „P”.    

Wywiady
Popularne felietony