Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Piotr Drela

Firma: Carsed
Stanowisko: Dyrektor Zespołu Sprzedaży Flotowej

Kiedy zaczynałem swoją przygodę z motoryzacją, kluczowe były dla mnie relacje z Klientami. Przyniosło to efekt w postaci tysięcy sprzedanych samochodów, ale działo się to niejako przy okazji. Nawiązałem wiele nowych przyjaźni, poznałem fantastycznych ludzi i ich biznesy. Dziś, jako Dyrektor Sprzedaży Flotowej w CARSED, jestem dumny, że przewodzę najlepszemu zespołowi flotowemu w Polsce. Zapewniam, że są to niekwestionowani pasjonaci motoryzacji i fajni ludzie, którzy rozumieją potrzeby Klientów Korporacyjnych i dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiedzą, jak z tymi Klientami pracować. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, uruchomiliśmy nowoczesne Centrum Flotowe, o którego zaletach można byłoby napisać esej. Wszystkich, którzy poszukują partnera w biznesie serdecznie zapraszam do współpracy z firmą CARSED.
W pracy jestem liderem i mentorem, prywatnie zapalonym miłośnikiem kolarstwa. Kocham pokonywać długie trasy rowerem, często mam wtedy ciekawe przemyślenia na temat działania firmy, nowych rozwiązań czy okazji biznesowych. Relaksuję się słuchając jazzu i podjadając białą czekoladę.

Wywiady
Popularne felietony