Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Paweł Racis

Firma: Arval Service Lease Polska
Stanowisko: Dyrektor Handlowy

Paweł Racis jest dyrektorem handlowym w Arval Service Lease Polska, najszybciej rozwijającej się firmie w branży Car Fleet Management w naszym kraju. Arval stawia sobie za celzapewnienie klientom – zarówno największym przedsiębiorstwom, jak i firmom z sektora MŚP, a wkrótce także osobom prywatnym – pełnej mobilności, rozumianej jako swoboda korzystania z samochodu podczas codziennych zadań służbowych, bez poświęcania czasu na sprawy administracyjne, serwisowanie auta czy wymianę opon.

Paweł Racis który pracuje w Arval od 2017 roku, w znacznym stopniu przyczynił się do zwiększenia komfortu klientów firmy poprzez wprowadzenie szeregu nowoczesnych udogodnień technologicznych dla kierowców i menedżerów flot. Dzięki nim, klientom wystarczy dziś smartfon, by załatwić niemal wszystkie istotne sprawy związane z samochodem. Paweł Racis zaangażowany był we wprowadzenie takich rozwiązań, jak: aplikacja mobilna dla kierowców, system telematyczny, aplikacja MobiParking, umożliwiająca rozliczanie płatnego postoju za pomocą kilku kliknięć w smartfonie, usługa Arval Outsourcing Solutions, zapewniająca kierowcom wsparcie 24 godziny na dobę w zakresie wszystkich aspektów użytkowania samochodu czy unowocześniona formuła szkoleń bezpiecznej i ekologicznej jazdy- Arval Driving Academy.

Rozwój usług Arval jest doceniany nie tylko przez klientów, ale także przez rynkowych ekspertów. W ubiegłym rokufirma zdobyła cenne wyróżnienia w niezależnych branżowych plebiscytach – Fleet Awards i Fleet Derby oraz prestiżowe wyróżnienie Diament miesięcznika Forbes 2019,w kategorii firm notujących najszybszy wzrost.

Paweł Racis jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, Politechniki Warszawskiej oraz studiów podyplomowych MBA w Instytucie Nauk Ekonomicznych PAN. Zanim dołączył do zespołu Arval, przez kilkanaście lat pracował w największej globalnej firmie logistycznejUPS. Swoją karierę zaczynał od stanowiska handlowca, awansując z czasem na stanowisko Dyrektora Handlowego, gdzie kierował ponad 100-osobowym zespołem handlowym.

Wywiady
Popularne felietony