Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Bener testy flotowe

Paweł Łagoda

Firma: Orange Polska S.A.
Stanowisko: Dyrektor Obsługi Administracyjnej

Bakcyla motoryzacyjnego połknąłem już we wczesnym dzieciństwie dzięki mojemu tacie prowadzącemu stację paliw CPN, a potem PKN Orlen S.A. Pracując w wakacje na stacji miałem możliwość z bliska przyglądać się zmianom i postępowi motoryzacyjnemu na przestrzeni lat.  Z biegiem lat miłość do motoryzacji nie znikała. Pomimo faktu, iż w codziennej pracy zarządzam o wiele większym obszarem – Wydziały: Telefonii Służbowej, Podróży Służbowych, Zakupów Biurowych, to właśnie obszar flotowy daje wielkie możliwości do realizacji czasem szalonych pomysłów i projektów.

Pierwsza prawdziwa flota, którą miałem przyjemność zarządzać w 2006 roku liczyła 12 pojazdów, dziś w miejscu w którym pracuje liczba pojazdów w samej spółce głównej przekracza 2 000 szt, a doliczyć powinniśmy jeszcze pojazdy w spółkach zależnych.

Najciekawsze wyzwanie zawodowe to wdrożenie w 2017 roku wewnętrznego Carsharingu w 22 miastach i 35 lokalizacjach. Projekt zarówno nowatorski jak i karkołomny ze względu na konieczność zmiany mentalności organizacji, oraz odbioru części pojazdów z których stworzyliśmy wewnętrzne wypożyczalnie.

Plany na przyszłość to elektryfikacja floty którą zarządzam oraz dalsze promowanie carpoolingu wśród pracowników.

Ludzie Branży – zgłoś się
Wywiady
Popularne felietony