Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
MAN

Paulina Dębowska

Stanowisko: Starszy Specjalista ds. Zakupów

Pracując jako zakupowiec. Moją rolą jest zamawianie aut, na potrzeby naszych klientów oraz sprawdzanie, czy są na czas. Utrzymuję kontakty z dealerami i negocjuję warunki współpracy. Dbam o przepływ informacji, dokumentów zakupowych oraz umów z firmami, które naprawiają i dbają o nasze auta. Ponadto wspieram zakupowo działania podejmowane w firmie, co przekłada się na prace zespołów oraz funkcjonowanie organizacji.

W pracy cenię różnorodność zadań. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania i możliwości. Doceniam kontakt z ludźmi i budowanie partnerstwa z dostawcami. Cieszę się, gdy mogę znaleźć najlepsze rozwiązania dla naszych klientów i firmy. Dlatego wciąż uczę się nowych rzeczy o samochodach i technologiach, by spełnić najbardziej wymagające potrzeby. Jestem dumna z tego, co robię i z całego mojego zespołu.

W wolnym czasie stawiam na aktywność fizyczną. Jeżdżę na rowerze i gram w koszykówkę - również z synem – kibicując jemu i jego drużynie UKS Białołęka. Rozwijam produktywność i efektywność zgłębiając  nowe technologie i to, jak ułatwiają życie. Baterie ładuję przy dobrej muzyce, książce i pielęgnując ogród :)

Wywiady
Popularne felietony