Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Maciej Zwiewka

Firma: Volkswagen Financial Services
Stanowisko: Kierownik Sprzedaży Flotowej

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, z branżą motoryzacyjną związany od 2004 roku, doświadczenie budował pracując min. w sprzedaży samochodów Audi, zarządzał regionem sprzedaży usług finansowych w DnB Nord Leasing oraz Volkswagen Bank Polska S.A., gdzie od 2009 roku odpowiadał także za rozwój programu finansowania samochodów używanych i stworzenie leasingu pracowniczego dla spółek Grupy VW w Polsce.

Od 2012 roku jako Brand Manager odpowiadał za rozwój produktów finansowych dedykowanych dla Klientów flotowych w Volkswagen Leasing a także za współpracę z Importerem w tym obszarze. Współtworzył strategie sprzedaży oparte na produktach leasingowych z rynkową wartością rezydualną w markach takich jak Audi, Volkswagen Samochody Osobowe i SKODA.

Od 2016 roku rozwija równolegle kompetencje trenerskie szkoląc sprzedawców flotowych wszystkich marek Grupy VW w Polsce. Współautor VWFS Fleet Management Academy, elitarnego programu rozwojowego dla liderów sprzedaży flotowej w Grupie Volkswagen w Polsce.

Od 2018 roku zarządza sprzedażą flotową odpowiadając za Macro Region Północno Wschodni w Volkswagen Financial Services. Posiada praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołami rozproszonymi, projektowymi i sprzedażowymi, brał udział w wielu strategicznych projektach Volkswagen Leasing i Volkswagen Group w Polsce. Współpracownicy cenią go za energię, przekazywaną pasję i szeroką znajomość rynku leasingowego i motoryzacyjnego w Polsce.

Wywiady
Popularne felietony