Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Łukasz Szarama

Firma: Auto-Komplex Łukasz Szarama
Stanowisko: Właściciel

Z branżą motoryzacyjną związany od dziecka. Skoczył studia inżynierskie na Wydziale Mechanicznym UZ w kierunku budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych. Ukończył studia magisterskie z wyróżnieniem na Politechnice Radomskiej w kierunku rzeczoznawstwa i rekonstrukcji wypadków. Ukończył studia podyplomowe dla menadżerów motoryzacji w Szkole Głównej Handlowej. Obecnie doskonali się na różnego typu specjalistycznych kursach jak również niektóre sam prowadzi. Posiada tytuł mistrzowski w zawodzie Lakiernik oraz Mechanik samochodowy. Jest Biegłym Sądu Okręgowego, Izby Administracji Skarbowej oraz ekspertem Polskiej Izby Motoryzacji. Wielokrotnie proszony o komentarz lub artykuł w takich mediach jak TVP czy TVN Turbo.

Obecnie właściciel firmy Auto-Komplex Szarama specjalizującej się w naprawach powypadkowych, naprawach mechanicznych oraz rzeczoznawstwie. W roku 2018 firma obchodzi 45 lecie działalności. Jest to jedna z największych blacharni na zachodzie Polski z usług której korzystają zarówno Klienci flotowi jak też  indywidualni oraz przemysł.

Ludzie Branży – zgłoś się
Wywiady
Popularne felietony