Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Katarzyna Pydych

Firma: KERALLA RESEARCH INSTYTU BADAŃ I ROZWIĄZAŃ B2B
Stanowisko: General Director

Absolwentka wrocławskiej socjologii, posiada 14-letnie doświadczenie w badaniach rynków B2B. Właścicielka pierwszego w Polsce Instytutu specjalizującego się w prowadzeniu analiz wśród przedsiębiorstw (B2B). Wcześniej tworzyła od podstaw pierwszą w kraju agencję powołaną przy wydawnictwie branżowym, badającą rynek flotowy. Przyczyniania się do rozwoju biznesu leasing & fleet management w Polsce poprzez dostarczanie wiedzy zarządczej i monitorowanie tego segmentu usług. Autorka raportów i publikacji nt. wynajmu długoterminowego pojazdów służbowych. Ma na koncie udział w ponad 460  projektach badawczych B2B. Tworzy strategie dla marek bardzo różnych branż i sektorów gospodarki działających na rynkach B2B. Dostarcza raporty m.in. markom: 3M, KGHM Cuprum, Electrolux, Schneider Electric, Michelin, Sygnity, EFL S.A. CA, Orlen, BP Polska, Toyota, Skoda, Hitachi, ALD, Grupa Kaczmarski, ASPA, Bibby Financial Services, Insert, Ministerstwo Skarbu Państwa.

Przez 5 lat publikowała cykliczne artykuły na łamach miesięcznika „Gazeta MŚP” upowszechniające tematykę badań w mikro, małych i średnich firmach. Aktywnie wspiera działania podnoszące bezpieczeństwo na drogach, włączając w 2009 roku Instytut Keralla do zrzeszenia „Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego”. Wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii; uhonorowana w 2011 roku tytułem „Ludzie Dekady Branży Flotowej” przyznawanym przez Wydawnictwo Fleet. W latach 2008-2009 ekspert zewnętrzny Narodowego Programu Foresight Polska 2020.  Na co dzień doradza i projektuje badania B2B wspierające informacyjnie departamenty sprzedaży, marketingu, inwestorów, zarządy, właścicieli małych i średnich firm, korporacje i instytucje. Absolwentka Studiów Executive MBA na Francuskim Instytucie Zarządzania, aktualnie uczestnik Programu Post-MBA „Akademia przywództwa” na FIZ.

Wywiady
Popularne felietony