Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Kamil Jakacki

Firma: Cartrack Polska Sp. z o.o.
Stanowisko: Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju

Człowiek o szerokich horyzontach i zainteresowaniach, związany z Cartrack Polska, gdzie od  2010 roku zajmuje stanowisko Dyrektora Sprzedaży i Rozwoju.

Niekwestionowany autorytet w branży telematycznej, konsekwentnie edukujący rynek i budujący potrzebę posiadania takich rozwiązań wśród Klientów.  Odpowiada za portfolio ponad 4 000 firm, dla których wraz z zespołem jest doradcą i wsparciem w zakresie optymalizacji kosztów, procesów biznesowych oraz bezpieczeństwa kierowców pojazdów służbowych.

Kamil Jakacki ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie innowacji, nowych technologii i telekomunikacji  potwierdzone  umiejętnościami z zakresu rozwoju marki, rozwiązań mobilnych, strategii zarządzania, jak również kierowania strategicznymi procesami sprzedaży i negocjacjami.   

Lider i mentor dla współpracowników, który jest surowym ale sprawiedliwym szefem jaki i dobrym duchem dbającym o szeroko pojętą kondycję  zespołu.

Wywiady
Popularne felietony