Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Renault napędza flotę Alior Banku

Blisko sześćset samochodów Renault zasili w najbliższych miesiącach flotę Alior Bank. Przekazanie pojazdów odbywa się w innowacyjnej na polskim rynku formule wirtualnego wydania.

Potężna flota nowych pojazdów Renault, jaką odbiera Alior Bank, trafia do pracowników tej firmy w sposób nietypowy. Jeszcze nie tak dawno duże partie samochodów wymieniano jednorazowo, robiąc przy tym szkolenie dla pracowników, lub w transach rozłożonych na kilka tygodni. Z powodu obostrzeń w zakresie bezpośredniego kontaktu i zakazu zgromadzeń, oraz życzeń klienta, samochody wydawane są w transzach, po 6-8 pojazdów dziennie. Nim to nastąpi nowi użytkownicy z firmy Alior zapoznają się online z pojazdami oraz pełną dokumentacja dotyczącą pojazdów. Przez komputer mogą obejrzeć m.in. filmy instruktażowe nt. swoich nowych samochodów. Następnie umawiani są w indywidualnie ustalanych terminach na zdanie dotychczas użytkowanych pojazdów oraz odbiór nowych Renault u Autoryzowanego Partnera Serwisowego Kruba Group w Sękocinie. Na miejscu bezpośredni kontakt z pracownikami trwa zaledwie kilka minut. Pracownicy Alior Banku podpisują jeden dokument i odbierają kluczyki. Wymiana floty banku została zaplanowana na pół roku.

Trzon pojazdów nowej floty stanowią Renault Clio w wersji Zen piątej generacji z silnikami TCe100 zasilanymi gazem LPG, których zamówiono 374 szt. Poza nimi do floty Alior Banku trafiły również Clio w identycznej konfiguracji, ale już bez instalacji LPG, w liczbie 61 egzemplarzy. Flotę wzbogaciły także kompaktowe Renault Megane TCe 115 w liczbie 103 sztuk oraz kombivany Kangoo dCi95 w liczbie siedmiu sztuk. Kadra managerska Alior Banku będzie jeździć 34 egzemplarzami Renault Talisman TCe 160 EDC. Bank będzie również użytkował przez rok trzy elektryczne egzemplarze Zoe.

 

PD

 

 

Przeczytaj również
Popularne