Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
MoYa

Master Z.E. pojedzie dalej

Elektryczny Renault Master Z.E. został wyposażony w nowe akumulatory o pojemności 52kWh. Taka wielkość pozwala wydłużyć efektywny zasięg do 190 km. W nowej wersji będzie dostępny wiosną 2022 roku.

Pojemność akumulatorów trakcyjnych elektrycznego Renault Trucks Master Z.E. została zwiększona z 33 do 52 kWh. Ta nowa wielkość wydłuża efektywny zasięg do 190 km (oraz do 244 km wg. cyklu miejskiego WLTP). Przy użyciu szybkiej ładowarki, można uzyskać 80% stanu naładowania baterii po 2-ch godzinach lub całkowicie naładować pojazd jedynie w 3 godziny!

Dodatkowo, Renault Trucks Master Z.E. pozwala kierowcom operować w miastach z niezwykłą łatwością i w pełnym bezpieczeństwie. Ten elektryczny pojazd użytkowy jest wyposażony w specjalne systemy takie jak kamery cofania czy czujniki martwego pola w lusterkach. Renault Trucks Master Z.E. ma także na swym pokładzie układ dźwiękowego ostrzegania pieszych, który jest aktywny przy prędkościach poniżej 30 km/h.

Elektryczny Renault Trucks Master występuje w trzech wariantach (furgon, podwozie pod zabudowę oraz platforma z kabiną) i sześciu wersjach (3 długości i 2 wysokości). Gwarancja na pojazd to dwa lata lub 100 000 km oraz aż 8 lat lub 160 000 km na akumulatory trakcyjne.

Renault Trucks Master Z.E. uzupełnia gamę pojazdów elektrycznych producenta, w skład której wchodzi również 16-tonowe D Z.E., 19-tonowe D Wide Z.E. oraz 26-tonowe D Wide Z.E.

Podobnie jak swój odpowiednik napędzany silnikiem wysokoprężnym, elektryczny Master jest dostępny w kompletacji Red Edition, będącej zastrzeżonym znakiem towarowym Renault Trucks. Pojazdy w tej wersji mają dodatkowe, bogate wyposażenie.

Poprzez wersję Red Edition, Renault Trucks oddaje w ręce Klientów swoje pełne doświadczenie w zakresie lekkich pojazdów użytkowych, poparte gęstą siecią dystrybucji i autoryzowanych serwisów. Producent oferuje gwarancję usług uszytych na miarę precyzyjnie określonych potrzeb przewozowych ze wsparciem ekspertów technicznych specjalizujących się w obsłudze I naprawie wszystkich typów ciężarówek. Wydłużone godziny wydań pojazdów są odpowiedzią na potrzeby kierowców, assistance 24/7 oraz dostępność samochodu zastępczego w przypadku unieruchomienia własnego.

 

 Charakterystyka techniczna Renault Trucks Master Z.E.

- DMC: 3,1 t oraz 3,5 t

- Moc maksymalna silnika: 57 kW

- Moment maksymalny: 225 Nm

- Prędkość maksymalna: 100 km/h

- Akumulatory trakcyjne: 52 kWh, litowo – jonowe

- Zasięg maksymalny: 244 km wg cyklu WLTP

- Zasięg efektywny: do 190 km

 

 

 Renault Trucks

Przeczytaj również
Popularne