Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Wyniki sprzedaży aut marki Renault i Dacia w marcu 2011

RenaultMarcowy wynik sprzedaży nowych samochodów Renault i Dacia w Polsce to najlepszy wynik trzech pierwszych miesięcy roku.

Całkowita sprzedaż w pierwszym kwartale przekroczyła już 8 000 samochodów. Ilość wydawanych nabywcom samochodów Dacia stale rośnie.

Sprzedaż samochodów Renault i Dacia w Polsce w marcu bieżącego roku wyniosła 2844 szt.i jest najlepszym miesięcznym wynikiem w pierwszym kwartale tego roku.

Była ona większa o ponad 10% w porównaniu do poprzedniego miesiąca oraz o ponad 19% w porównaniu do sprzedaży z marca 2010 r. Sprzedaż nowych samochodów Dacia wyniosła 649 szt., co także jest najlepszym miesięcznym wynikiem Dacii w pierwszym kwartale 2011 r.

Dobra sprzedaż modeli z gamy Renault

Salony Renault wydały w marcu 2195 nowych samochodów Renault. Na polskie drogi wyjechało m.in. 413 aut modelu Clio w wersji hatchback, 221 Megane hatchback i 173 w wersji kombi Grandtour. Dobry wynik sprzedaży zanotowała Laguna - 113 sprzedanych w marcu aut łącznie w wersjach hatchback i Grandtour, stale wysokim zainteresowaniem cieszył się również rodzinny sedan Fluence – 159 sprzedanych aut. Do klientów trafiło także kolejnych 20 samochodów najnowszego modelu klasy wyższej Latitude.

W gamie samochodów dostawczych pozycję lidera zajmuje ciągle dostawczy furgon Master, który w marcu odebrało 323 firmowych nabywców.

Duster najlepiej sprzedawanym modelem Dacii

Sprzedaż samochodów Dacia wyniosła w marcu 649 aut, co w porównaniu do tego samego miesiąca ubiegłego roku stanowi wzrost aż o 86,5%. Niepodważalnym liderem wydań nowych samochodów w gamie Dacii jest w tym kwartale Duster – 323 wydane w marcu auta i już 852 nowe auta wydane w tym roku. Dostawcze modele Dacii – Logan Van i Logan Pick-up także zanotowały najlepszy miesięczny wynik sprzedaży w tym kwartale, łącznie wydano w marcu 66 tych aut.

Źródło : Renault 

Przeczytaj również
Popularne