Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

SEAT Full Service Leasing

SEAT ma ofertę dla dużych i średnich flot obejmującą kompleksowe finansowanie. Tak wyglądają szczegóły. 

W przypadku samochodów SEAT produkt finansowy Full Service Leasing, to bardziej zaawansowana i wygodniejsza dla firm forma leasingu, która oferuje nie tylko finansowanie pojazdów, ale również całościowe zarządzanie firmową flotą.  Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą skupić się na swojej podstawowej działalności, mając pewność, że ich potrzeby w zakresie floty są w pełni zaspokojone. Klienci mogą wybrać zakres usług dopasowany do ich potrzeb, co zapewnia dużą elastyczność. Wybierając Full Service Leasing, otrzymują produkt, który pozwala nie tylko na minimalizację kosztów oraz wygodę, ale również szansę na sprawniejsze funkcjonowanie firmowych aut i odciążenie pracowników.

Korzyści dla biznesu: precyzyjne planowanie kosztów

Usługa ta pozwala firmom na łatwiejsze planowanie budżetu dzięki stałej miesięcznej racie, która obejmuje wszystkie kluczowe aspekty zarządzania pojazdami. Poza finansowaniem samych samochodów bez wpłaty własnej obejmuje ona ubezpieczenie, obsługę techniczną i oponiarską, samochody zastępcze, a nawet usługi assistance. To pozwala przedsiębiorstwom lepiej kontrolować koszty związane z eksploatacją floty. Co więcej, dzięki kompleksowej i jakościowej obsłudze samochody firmowe utrzymują najlepszą wartość rezydualną. 

 

Dostosowanie do potrzeb floty: niestandardowe usługi dodatkowe

SEAT dostosowuje swoją ofertę do różnych wymagań biznesowych, zapewniając elastyczne rozwiązania zarówno dla mniejszych flot liczących między 15 a 30 pojazdów, jak i dużych przedsiębiorstw, z flotą powyżej 30 samochodów. Tym ostatnim proponuje nawet aplikacje wspomagające, które pozwalają na wykorzystanie systemów telematycznych oraz obsługę programów paliwowych.

– Full Service Leasing to dla firmy duża oszczędność. Wybierając samochód w formie wynajmu długoterminowego, można sporo zaoszczędzić w porównaniu z samodzielnym zakupem i obsługą floty. Z usługi mogą skorzystać także mikroprzedsiębiorcy, którzy szukają oferty dopasowanej do potrzeb klienta, korzystając z dodatkowych oszczędności na procesach i kosztach zmiennych związanych z obsługą floty – podkreśla Maciej Zwiewka, dyrektor sprzedaży flotowej w Volkswagen Financial Services.

 

Przeczytaj również
Popularne