Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Trends

Elektryczne Fordy Transit dla EXPERT Sp. z o.o.

Truck Care przekazał firmie Expert Sp. z o.o.  pierwsze  elektryczne pojazdy marki Ford eTransit w wersji kontenerowej z windą. Dzięki temu firma Expert wchodzi w nową erę elektromobilności i dołączą do firm zaangażowanych w rozwój zrównoważonego transportu. Kolejne dostawy planowane są w przyszłym roku.

Przemysław Magnuszewski, Kierownik Sprzedaży ds. Kluczowych Klientów w TRUCK CARE, podkreśla znaczenie wynajmu pojazdów elektrycznych dla przedsiębiorstw: „Choć elektromobilność dynamicznie się rozwija, nadal dla wielu firm jest pewną niewiadomą. Wynajem, podobnie jak w przypadku pojazdów spalinowych, oferuje przedsiębiorcom przewidywalność, stałe koszty oraz eliminuje kluczowe ryzyko związane z posiadaniem pojazdu elektrycznego, a więc możliwość jego późniejszej odsprzedaży. Dodatkowo, wynajem umożliwia sprawdzenie praktycznej efektywności pojazdu elektrycznego w danym biznesie

W TRUCK CARE nie tylko wynajmujemy pojazdy, ale również wspieramy użytkowników w ich konfiguracji, by były w pełni dostosowane do ich biznesu. Dzięki temu przedsiębiorca, wchodząc w świat elektromobilności nie ryzykuje, że przyjdzie mu zapłacić dodatkowe koszty. Nasze doświadczenie i wiedza chronią klientów Truck Care przed nieprzewidzianymi sytuacjami – dodaje Przemysław Magnuszewski.

Elektryczne pojazdy Ford E-Transit są również częścią strategii ESG grupy Rohlig Suus Logistics, której celem jest minimalizacja negatywnego wpływu na środowisko oraz promowanie idei, że transport ostatniej mili może być ekologiczny. Kamil Rybiński, COO i Członek Zarządu w firmie EXPERT Sp. z o.o., wyraża swoje zaangażowanie: „Zależy nam na naszym otoczeniu, czystym powietrzu i rozwoju technologicznym. Zdajemy sobie sprawę, że transport niskoemisyjny to przyszłość i dlatego też pierwsze kroki w kierunku rozwoju “Eko Floty” stawiamy jeszcze w 2023 roku. To z pewnością nie koniec takich działań.

 

EFL

Przeczytaj również
Popularne