Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Hyundai i GreenWay Polska ogłaszają współpracę

Klienci indywidualni i flotowi Hyundai otrzymają możliwość zamówienia ładowarek do nowo zakupionych modeli aut elektrycznych, które dostarczy GreenWay Polska. Największy w Polsce dostawca usług ładowania zajmie się także zarządzaniem i serwisem ładowarek.

GreenWay Polska dostarczy salonom dealerskim Hyundai w Polsce ładowarki typu wallbox. Urządzenia te będą oferowane jako akcesorium do samochodu dla Klientów indywidualnych oraz flotowych. Klienci Hyundai Motor Poland będą mogli także zlecić GreenWay montaż zakupionych stacji.

Dodatkowo GreenWay zaoferował sieci dealerskiej kompleksowe usługi dotyczące dostawy, instalacji i zarządzania stacjami ładowania znajdujących się przy salonach. W ramach tego spółka zapewnia także wsparcie przy odbiorach technicznych realizowanych przez Urząd Dozoru Technicznego.

- Nasza oferta obejmuje nie tylko dostęp do własnej sieci ładowania, ale także kompleksowe usługi związane z dostawą, budową i zarządzaniem ładowarki należącymi do podmiotów trzecich. Chcemy dzięki temu wspierać rozwój elektromobilności, a posiadaczom samochodów elektrycznych zapewniać dostęp do doświadczeń, jakie zabraliśmy rozwijając największą sieć ładowania w Polsce - mówi Rafał Czyżewski, Prezes GreenWay Polska. – Współpraca z Hyundai Motor Poland jest w tym kontekście dla nas bardzo ważna, gdyż dotyczy stacji instalowanych w domach, czy siedzibach firm. Zaspokojenie potrzeb kierowców elektryków w tych obszarach to podstawa komfortu korzystania z aut elektrycznych.

- Liczymy, że poprzez wdrożenie kompleksowej oferty dla Klientów w zakresie stacji ładowania we współpracy z GreenWay Polska istotnie zwiększamy atrakcyjność naszej dynamicznie rozwijającej się gamy samochodów elektrycznych i hybrydowych plug-in marki Hyundai - mówi Rafał Krajewski, Dyrektor Działu Posprzedażnego Hyundai Motor Poland. – Cieszymy się, że wspólnie robimy kolejny krok rozwijający elektromobilność w naszym kraju.

 

Hyundai / GreenWay Polska / PD

Przeczytaj również
Popularne