Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Cartrack Polska z prestiżowym tytułem Gazela Biznesu 2021

Cartrack Polska jako jedyna firma telemetryczna w Polsce otrzymała prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu 2021, który jest symbolem dynamicznego rozwoju i transparentności organizacji, która znalazła się w gronie laureatów konkursu organizowanego nieprzerwanie od 20 lat przez Puls Biznesu.

Cartrack Polska od lat koncentruje swoją rynkową misję na dostarczaniu technologii BIG DATA, która pozwala klientom w nowoczesny i mobilny sposób zarządzać, kontrolować i optymalizować procesy wobec pojazdów flotowych. W czasach epidemii COVID-19, który był szczególnym wyzwaniem dla dominującej części rynku, wspieraliśmy biznesy, przedsiębiorców i menadżerów flot w drodze do utrzymania rentowności, zachowania miejsc pracy, osiągania postawionych celów klimatycznych oraz optymalizacji kosztów bez wpływu na operacyjną efektywność poukładanych procesów. W walce z COVID-19 wsparliśmy także bezpośrednio Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie poprzez przekazanie pojazdu na wewnętrzne cele placówki. Szpital dzięki naszemu wsparciu mógł realizować efektywniej pomoc najbardziej potrzebującym w najtrudniejszych momentach epidemii koronawirusa.

Tytuł Gazeli Biznesu 2021 jest świadectwem naszej dobrej renomy na rynku, dynamicznego rozwoju oraz transparentności wyników finansowych. W Cartrack Polska od początku naszej obecności na rynku wyznajemy zasadę pełnej transparentności naszych działań, przywiązując jednocześnie ogromną wagę do jakości obsługi klienta. Od 2009 roku, kiedy rozpoczęliśmy działalność operacyjną w Polsce, rośniemy organicznie, sukcesywnie powiększając portfel naszych klientów. Zdecydowana większość podmiotów, która zdecydowała się na współprace z Cartrack Polska kilkanaście lat temu, nadal z nami realizuje swoje główne założenia polityki flotowej i osiąga założone wskaźniki efektywności spółki  - podkreśla Bartłomiej Dębski, Prezes Zarządu Cartrack Polska.

Tytuł Gazeli Biznesu 2021 cieszy z kilku powodów. Po pierwsze jest obiektywnym dowodem na to, że jako biznes zostaliśmy zaliczeni do grona najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Osiągnęliśmy i osiągamy sukces rynkowy oraz branżowy dzięki naszym Klientom i profesjonalnemu oraz zaangażowanemu Zespołowi. Po drugie, obecność Cartrack Polska w elitarnym gronie podmiotów, które wyróżniają się na tle wszystkich  firm  w Polsce, jest symbolem zaufania jakim naszą autorską technologię, obsługę i wsparcie obdarza cały rynek. I po trzecie – tytuł Gazeli Biznesu cieszy tym bardziej, że jest w pełni obiektywną oceną naszej kondycji i pracy w trudnych epidemicznych czasach. Niezależnie od warunków gospodarczych Cartrack Polska rozwija się, wprowadza innowacje i nowe produkty. Wraz z całym zespołem jesteśmy prawdziwym wsparciem BIG DATA dla firm i flot pojazdów - zaznacza Kamil Jakacki, Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju Cartrack Polska.

Cartrack Polska jest producentem technologii oraz systemu, wyznaczając najwyższe standardy obsługi w branży flotowej. Naszym zadaniem jest poprawa efektywności procesów biznesowych, które dzięki oferowanej technologii BIG DATA, wykraczają daleko poza obszar firmowego car parku. System Cartrack pozwala również w nowoczesny i angażujący pracowników sposób, redukować ślad węglowy floty pojazdów służbowych oraz efektywniej wykorzystać monitorowane zasoby.

Na początku 2022 roku tytuł Gazeli Biznesu jeszcze mocniej uwierzytelnia obietnice firmy; Cartrack  oferuje i dostarcza niezawodną technologię, która pozwala redukować skutki inflacji oraz umożliwia efektywną redukcję kosztów.

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

Przeczytaj również
Popularne