Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
UTA

Outlander liderem rynku SUV-ów PHEV w Polsce

Mitsubishi Outlander PHEV - najpopularniejszy na świecie i w Europie samochód z elektrycznym napędem hybrydowym z zasilaniem z gniazdka (plug-in) stał się w 2020 roku najczęściej kupowanym modelem SUV z napędem PHEV w Polsce.  Łącznie w rankingu aut spalinowych z wtyczką zajął drugie miejsce.

Obecna trzecia generacja Outlandera pojawiła się na rynku w 2012 roku, dwa lata później uzupełniono ją o wersję PHEV. W tym czasie japoński SUV przechodził trzy modernizacje, z których tę ostatnią można uznać za najbardziej istotną. Zmieniono cały układ napędowy. Outlander PHEV A.D. 2020 zmienił się także pod kątem wizualnym. Choć minimalnie. Przeprojektowano przede wszystkim osłonę chłodnicy, zderzaki oraz powiększono tylny spojler dachowy. Pojawiły się nowe 18-calowe felgi.

Dobry wynik sprzedaży Mitsubishi Outlander PHEV został osiągnięty poprzez sprzedaż klientom indywidualnym (co trzeci sprzedany samochód) oraz przedsiębiorcom korzystającym z finansowania leasingiem (co drugi sprzedany samochód).

 

PD / Mitsubishi

 

Przeczytaj również
Popularne