Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
UTA

Ciekawsze warunki zakupu aut Volkswagen

Załamanie sprzedaży samochodów na rynku polskim wymusza bardziej zdecydowane działanie importerów by sprzedaż choć trochę ożywić. Śmiałe decyzje podjął w tym względzie Volkswagen.

Volkswagen bierze na siebie koszt pierwszych trzech rat w wypadku leasingu EasyDrive lub alternatywnie oferuje ubezpieczenie komunikacyjne na 1 rok w wypadku pozostałych leasingów i kredytów za 1 zł. Do tego postanowił zaoferować w ramach leasingów Easy Drive i Easy Buy ubezpieczenie od utraty pracy oraz wprowadza pakiety serwisowe od 39 zł.

Volkswagen opracował szeroki wachlarz rozwiązań, znacząco podnoszących
atrakcyjność finansową swojej oferty. Zdecydowana większość (około 75%)
przedsiębiorców kupujących nowe samochody marki Volkswagen, korzysta z
leasingu oferowanego przez Volkswagen Financial Services. Od teraz warunki, na których oferowany jest leasing EasyDrive stają się korzystne, jak nigdy dotąd: Volkswagen przejmuje na siebie płatność trzech pierwszych rat, alternatywnie oferując ubezpieczenie komunikacyjne na 1 rok za 1 zł dla pozostałych leasingów i kredytów.

Poszczególne samochody Volkswagena z roku modelowego 2020 są teraz dostępne z wysokimi rabatami, wynoszącymi nawet 20 000 zł w przypadku modeli Arteon i Touareg. Dostępne są także samochody z oferty wyprzedażowej, wyprodukowane w minionym roku – Golf siódmej generacji oferowany jest z upustem wysokości 23 000 zł, a w przypadku modelu Arteon, rabat wynosi aż 30 000 złotych. Korzyści przy zakupie nowego Volkswagena jest znacznie więcej, niż tylko rabat. Samochody marki należą do najoszczędniejszych w swoich klasach, a koszty ich eksploatacji są niskie
m.in. za sprawią długich okresów między kolejnymi przeglądami technicznymi. Zyskać można zatem sporo nie tylko podczas zakupu auta, ale również podczas kolejnych lat jego użytkowania. To nie koniec korzyści, które proponuje swoim klientom Volkswagen. Marka znacznie obniża ceny pakietów przeglądów serwisowych, obowiązujących przez okres 4 lat. Będą dostępne już od 39 zł. Pakiet przeglądów umożliwia bezgotówkowe wykonanie przeglądu samochodu w Autoryzowanych Serwisach Volkswagena na terenie całego kraju. Jego posiadanie pozwala uchronić domowy budżet przed wydatkami na
przeglądy okresowe w kolejnych latach eksploatacji.

 

PD / Volkswagen

Przeczytaj również
Popularne