Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
efleetmanager

Omoda & Jaecoo. Pierwszy salon i serwis otwarte

Pierwszy salon i serwis OMODA & JAECOO firmy City Car został otwarty w Gliwicach. Nowoczesny obiekt zapewnia klientom bezpośredni dostęp do produktów i usług. Otwarcie salonu to także oficjalne rozpoczęcie sprzedaży samochodów w Polsce.

Podczas otwarcia salonu i serwisu obie marki OMODA & JAECOO ogłosiły strategiczne partnerstwo z Santander Consumer Bank oraz Santander Consumer Multirent w celu zacieśnienia współpracy w zakresie oferty finansowania dla Klientów i Dealerów.

Rozpoczęcie współpracy z marką OMODA & JAECOO jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i okazją do wspólnego budowania silnej pozycji obu marek na polskim rynku. Współpraca jest integralnym elementem realizacji naszej strategii biznesowej, w ramach której chcemy dostarczać dopasowane do potrzeb i intuicyjne opcje finansowania dla branży automotive, które przełożą się na wysoki poziom zadowolenia polskich Klientów.

Jesteśmy przekonani, że nasze rozwiązania przyniosą również wiele korzyści dla Dealerów oraz importera, a także przyczynią się do rozwoju sprzedaży i pozycji na rynku motoryzacyjnym marek OMODA & JAECOO – powiedział Marek Dwornik, Prezes Zarządu Santander Consumer Multirent.

Partnerstwo logistyczne

Podczas inauguracji swojej działalności ogłoszono także partnerstwo logistyczne z Grupą CAT w Polsce, co jeszcze bardziej wzmocni jej możliwości w zakresie łańcucha dostaw oraz z firmą AkzoNobel w zakresie dostaw linii produktowych VR Premium do sieci naprawczej OMODA & JAECOO.

Sieć Autoryzowanych Dealerów, nowe salony i serwisy, partnerstwa strategiczne i silny zespół w Polsce to kluczowe elementy naszej strategii.

Spółka Omoda Auto Poland zatrudniła już zespoły odpowiedzialne za rozwój sieci dealerskiej, marketing, zarządzaniem produktami, obsługę posprzedażową i IT, których zadaniem jest ścisła współpraca z lokalnymi partnerami, aby lepiej spełniać wymagania klientów – wyjaśniał Eric Zheng, dyrektor krajowy OMODA & JAECOO.

Więcej o premierze chińskiej marki należącej do grupy Chery pisaliśmy TUTAJ.

Przeczytaj również
Popularne