Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
LEVC

LAUREACI PLEBISCYTU FLEET DERBY 2021

Zwieńczeniem jubileuszowej, dziesiątej edycji ogólnopolskiego plebiscytu flotowego Fleet Derby, była uroczysta gala wręczenia statuetek, która odbyła się 17 czerwca 2021r. w restauracji Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler. Głosowanie w plebiscycie trwało pół roku, od stycznia do czerwca br., za pośrednictwem strony internetowej www.fleetderby.pl. Organizatorem gali i plebiscytu była redakcja miesięcznika „Fleet. Auto w firmie”.

Fleet Derby to plebiscyt internetowy, dedykowany zarówno dostawcom rynkowym, jak i jego odbiorcom. Plebiscyt ma na celu prezentację zespołów flotowych, fleet managerów, a także promocję dostawców produktów i usług dostępnych na polskim rynku, które kształtują rynek flotowy oraz mają realny wpływ na rozwój branży motoryzacyjnej, leasingowej i flotowej. 

W tym roku do Fleet Derby przyjęto aż 183 zgłoszenia w poszczególnych kategoriach. W plebiscycie oddano 230 000 potwierdzonych głosów. Nagrody przyznano w 6 kategoriach: Zespół Flotowy Roku, Fleet Manager Roku, Napędy alternatywne (12 podkategorii, z podziałem na samochody osobowe i użytkowe), Elektromobilność (4 podkategorie),  Produkt/ Usługa Flotowa z 23 podkategoriami produktowymi oraz Motoryzacyjna Marka Flotowa (z podziałem na samochody osobowe i użytkowe). Ogólnie nagrodzono 39 finalistów. 

Mocna pozycja i rozpoznawalność plebiscytu Fleet Derby, sprawiają, że nagrody w tym plebiscycie oznaczają uznanie płynące od bezpośrednich odbiorców usług, ale również od przedstawicieli branży flotowej. 

 

LAUREACI FLEET DERBY 2021



I. ZESPÓŁ FLOTOWY ROKU

Toyota Motor Poland

Nagrodę odebrał: Jerzy Żaczek, General Manager, Field Operation & Corporate Sales Department, Toyota Motor Poland

 

II. FLEET MANAGER ROKU 

Grzegorz Misiejko
Administrator Floty

BIBUS MENOS Sp. z o.o.

 

III. MOTORYZACYJNA MARKA FLOTOWA 

  • Samochody osobowe 

ŠKODA

Nagrodę odebrała: Agnieszka Krawentek, Regionalny Kierownik ds. Kluczowych Klientów ŠKODA

 

  • Samochody użytkowe

RENAULT

Nagrodę odebrała: Karolina Krzysztofowicz, Zastępca Szefa Działu Flotowego Grupa Renault

 

IV. ELEKTROMOBILNOŚĆ (4 podkategorie):

  • Finansowanie niskoemisyjnego transportu

Wynajem płynie z prądem!
Hitachi Capital Polska

Nagrodę odebrał: Aleksander Laskowski, Acquisition & Partnership Manager w Hitachi Capital Polska

 

  • Ładowarki samochodów elektrycznych

SMARTPOLE CHARGER – stacja ładowania w słupie oświetleniowym
Alumast S.A.

Nagrodę odebrał: Krzysztof Joppke, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Grupy Alumast S.A.

  • Sieci stacji ładowania pojazdów elektrycznych

Sieć stacji ładowania pojazdów elektrycznych PKN ORLEN
PKN ORLEN S.A.

Nagrodę odebrał: Michał Żak, Kierownik projektu z Obszaru Energetyki, PKN ORLEN S.A.

 

  • Zerowy bilans CO₂

Volkswagen Way To Zero
Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

Nagrodę odebrał: Kamil Bielasty - Regionalny Kierownik ds. Kluczowych Klientów Volkswagen Samochody Osobowe



V. NAPĘDY ALTERNATYWNE

Samochody osobowe

  • Napęd mild-hybrid (mHEV – Mild Hybrid Electric Vehicles)

Ford Focus
Ford Polska Sp. z o.o.

Nagrodę odebrał: Karol Jelonek, Kierownik Strefowy ds. Sprzedaży Flotowej Ford Polska

 

  • Napęd hybrydowy (HEV – Hybrid Electric Vehicles)

Toyota Yaris Hybrid
Toyota Motor Poland Co. Ltd. Sp. z o.o. 

Nagrodę odebrał: Jerzy Żaczek, General Manager, Field Operation & Corporate Sales Department  Toyota Motor Poland

 

  • Napęd hybrydowy typu plug-in (PHEV – Plug-in Hybrid Electric Vehicles)

Nowe Renault MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid
Renault Polska Sp. z o.o.

Nagrodę odebrał: Karolina Krzysztofowicz, Zastępca Szefa Działu Flotowego Grupa Renault

 

  • Napęd elektryczny (EV/BEV – Electric Vehicles/Battery Electric Vehicles)

Volkswagen ID.4
Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

Nagrodę odebrał: Kamil Bielasty - Regionalny Kierownik ds. Kluczowych Klientów Volkswagen Samochody Osobowe

 

  • Napęd ogniwami paliwowymi (FCEV – Fuel Cell Electric Vehicles)

Toyota Mirai
Toyota Motor Poland Co. Ltd. Sp. z o.o. 

Nagrodę odebrał: Jerzy Żaczek, General Manager, Field Operation & Corporate Sales Department  Toyota Motor Poland

 

Samochody użytkowe

  • Napęd mild-hybrid (mHEV – Mild Hybrid Electric Vehicles)

Ford Transit
Ford Polska Sp. z o.o.

Nagrodę odebrał: Karol Jelonek, Kierownik Strefowy ds. Sprzedaży Flotowej, Ford Polska

 

  • Napęd hybrydowy typu plug-in (PHEV – Plug-in Hybrid Electric Vehicles)

Ford Transit Custom
Ford Polska Sp. z o.o.

Nagrodę odebrał: Karol Jelonek, Kierownik Strefowy ds. Sprzedaży Flotowej Ford Polska

 

  • Napęd elektryczny (EV/BEV – Electric Vehicles/Battery Electric Vehicles)

MAN eTGE
MAN Truck & Bus Polska Sp. z o.o.

Nagrodę odebrał: Beata Galas, Dyrektor Marketingu i Komunikacji, MAN Truck & Bus Polska 



VI. PRODUKT/ USŁUGA FLOTOWA (23 podkategorii)

  • Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna MOYA Firma
Anwim S.A.

Nagrodę odebrał: Marcin Puchalski, Kierownik Regionalny ds. Sprzedaży Hurtowej i Flotowej sieć stacji paliw MOYA, ANWIM S.A.

 

  • Aukcje samochodów używanych

autoaukcja.com
Volkswagen Financial Services

Nagrodę odebrał: Paweł Bokun, Kierownik Działu Sprzedaży Remarketingu Volkswagen Financial Services

 

  • Dealer flotowy

CARSED
CARSED Autoryzowany Dealer Volkswagen, SEAT, CUPRA, SKODA, Volkswagen Samochody Dostawcze

Nagrodę odebrał: Waldemar Świercz, Dyrektor Zarządzający CARSED

 

  • Ekologiczne rozwiązania dla flot samochodowych

System WEBFLEET dla EV
Webfleet Solutions Poland Sp. z o.o. 

Nagrodę odebrał: Arkadiusz Pawelczyk, Sales Manager, Webfleet Solution

 

  • Karta paliwowa

Karta Paliwowa Shell Card
Shell Polska Sp. z.o.o.

Nagrodę odebrała: Katarzyna Warzywoda, Dyrektorka ds. sprzedaży na Polskę, Bałtyki i Ukrainę, Shell Polska 

 

  • Niezależne sieci serwisowe

Sieć serwisów MOTO Flota
MOTO Flota Sp. z o.o.

Nagrodę odebrał: Tomasz Pełczyński, Kierownik Działu Rozwoju Sieci Serwisowej MOTO Flota

 

  • Oprogramowanie do zarządzania flotą

ABAX Access – jedna platforma dla wszystkich potrzeb
ABAX Poland Sp. z o.o.

Nagrodę odebrał: Dariusz Gończ, Commercial Director, ABAX Poland Sp. z o.o.

 

  • Paliwa, oleje

Shell Rimula – olej silnikowy
Shell Polska Sp. z o.o.

Nagrodę odebrała: Katarzyna Warzywoda, Dyrektorka ds. sprzedaży na Polskę, Bałtyki i Ukrainę, Shell Polska 

 

  • Program finansowy importera

Ford Leasing Opcje
Ford Polska Sp. z o.o.

Nagrodę odebrał: Karol Jelonek, Kierownik Strefowy ds. Sprzedaży Flotowej Ford Polska

  • Program na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym

Arval Driving Academy
Arval Service Lease Polska Sp. z o.o

Nagrodę odebrała: Agnieszka Goworek, Senior Marketing Manager, Arval Service Lease Polska

 

  • Program serwisowy ASO

Karta Flotowa Renault – pogram serwisowy ASO Renault/Dacia
Renault Polska Sp. z o.o.

Nagrodę odebrał: Piotr Paziński, Program Manager Obsługi Posprzedażnej Flot Grupa Renault

 

  • Rozwiązanie wewnętrznego carsharingu

PasCom FLOTA II Carsharing
PasCom Sp. z o.o.

Pisemne podziękowania złożył Marek Zwierzchowski, Wiceprezes firmy PasCom, który nie mógł uczestniczyć osobiście w gali

 

  • Salony sprzedaży samochodów używanych

POLEASINGOWE.CAREFLEET.PL
CAREFLEET S.A.

Nagrodę odebrał: Elżbieta Żychowicz, kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Używanych Carefleet

 

  • Serwis ogumienia

Partner Opony Polska – sprawdzone rozwiązania dla flot
Partner Opony Polska Sp. z o.o.

Nagrodę odebrała: Aneta Dolińska, Prezes Zarządu Partner Opony Polska

 

  • Short & mid-term rental

Wypożyczalnia Samochodów    
KAIZEN RENT

Nagrodę odebrał: Tomasz Czerwiński, Wiceprezes Zarządu Kaizen Rent

 

  • Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR)

Dzienny Asystent Jazdy Cartrack Polska
Cartrack Polska Sp. z o.o.

Nagrodę odebrał: Wojciech Kukuła, PR Manager Cartrack Polska

 

  • Technologie i systemy bezpieczeństwa

System wspomagania kierowcy EyeSight™ (druga para oczu)
Subaru Import Polska Sp. z o.o.

Nagrodę odebrał: Paweł Latała, Kierownik działu marketingu, Subaru Import Polska

 

  • Technologie wspierające zarządzanie

BP Toll Box  
BP EUROPA SE

Nagrodę odebrał: Michał Obiegała, Dyrektor do Spraw Operacyjnych BP

 

  • Telematyka (GPS, Monitoring)

SafeFleet. Monitoring GPS
SafeFleet Sp. z o.o.

Nagrodę odebrał: Jakub Wojda, prezes zarządu SafeFleet

 

  • Ubezpieczenia

Kompleksowe rozwiązania PZU dla flot korporacyjnych
PZU SA

Nagrodę odebrał: Konrad Owsiński, dyrektor ds. underwritingu ubezpieczeń komunikacyjnych w Biurze Analiz i Oceny Ryzyka Ubezpieczeń Korporacyjnych PZU

 

  • Usługa finansowa dla konsumentów

Wygodne Raty – możliwość skredytowania każdej faktury serwisowej
Renault Polska Sp. z o.o.

Nagrodę odebrał: Olga Pilarczyk, Dyrektor Jakości i Obsługi Posprzedażnej Grupa Renault

 

  • Wirtualny salon samochodowy (digitalizacja sprzedaży)

Marketplace – Athlonstock.pl
Athlon Car Lease Polska Sp. z o. o.

Nagrodę odebrał: Marek Zaskurski, Marketing & Business Development Director, Athlon Car Lease Polska Sp. z o. o.

 

  • Wynajem długoterminowy (CFM)

TRUCK CARE Wynajem długokomfortowy
TRUCK CARE Sp. z o. o.

Nagrodę odebrał: Janusz Rachwał, Dyrektor Handlowy TRUCK CARE

 

-----------------------------------

GALERIA ZDJĘĆ Z GALI:
-fot. P. Ptak/ Magazyn Fleet: https://photos.app.goo.gl/16YcWkx3cRcLdCnU7

 

Przeczytaj również
Popularne