Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Autopay Flota - płatności automatyczne dla flot

Autopay - rewolucyjne rozwiązanie płatności automatycznych za usługi mobility, z którego korzysta już 500 tys. kierowców - zostało dostosowane do klientów biznesowych posiadających floty samochodowe. Dzięki Autopay rozliczenie płatności za przejazd autostradami czy myjnie i parkingi jest równie wygodne co kartami paliwowymi.

Autopay to system szybkich i automatycznych płatności za autostrady, myjnie i parkingi. Rozwiązanie od kilku lat działa w całej Polsce - można za jego pomocą opłacić przejazd na AmberOne Autostradzie A1 (Toruń-Gdańsk), Autostradzie A4 (Katowice - Kraków), a także usługę mycia na ponad 100 myjniach w całej Polsce czy dostęp do wybranych parkingów zamkniętych. 

Autopay Flota to nowe rozwiązanie  opracowane z myślą o klientach biznesowych posiadających floty od kilku do nawet kilkuset pojazdów. Usługa pozwala automatycznie opłacać wszystkie firmowe przejazdy, sporządzać zbiorcze faktury, wygodnie zarządzać dokumentacją (faktury i raporty) oraz sprawnie rozliczać comiesięczne koszty. Klient flotowy otrzymuje dedykowane konto rozliczeniowe z limitem kredytowym i odroczoną płatnością, a rozliczenie następuje na tej samej zasadzie co doskonale znane karty flotowe. Co istotne, z Autopay Flota przejazdy autostradą A4 Katowice-Kraków są nawet o 30 proc. tańsze.

Usługa skierowana jest przede wszystkim do właścicieli firm transportowych i spedycyjnych oraz specjalizujących się w przewozie osób lub wynajmie samochodów.

 

- Nasze rozwiązanie przyniosło ulgę już setkom tysięcy polskich kierowców. Umożliwiając automatyczne opłaty za przejazdy, uwolniła ich od kolejek przed autostradowymi bramkami i frustracji związanej ze staniem w korkach. Teraz chcemy przynieść ulgę także przedsiębiorcom. Liczba klientów biznesowych korzystających z naszej usługi stale rośnie. Dzięki Autopay Flota można realnie zmniejszyć koszty prowadzenia floty, w tym obsługi księgowej. Do tego jest to rozwiązanie, którego oczekują sami kierowcy. Autopay Flota to proekologiczna usługa oszczędzająca czas, energię i pieniądze - komentuje Robert Mikoś, Product Manager w Autopay Mobility.

 

Jak zacząć korzystać z Autopay Flota?

Wystarczy wejść na stronę Autopay dla firm - https://autopay.pl/autopay-dla-firm, odpowiedzieć na pięć prostych pytań dotyczących liczby i rodzaju pojazdów oraz generowanych przez nie kosztów, aby otrzymać propozycję idealnego planu rozliczeniowego dla swojej firmy. Pierwszy miesiąc kalendarzowy korzystania z Autopay Flota jest zawsze bezpłatny.

Po rejestracji swojej firmy w systemie, z poziomu strony internetowej Autopay.pl, zarządzający flotą mogą w szybki i intuicyjny sposób zgłaszać dowolną liczbę pojazdów, które mają zostać włączone do systemu. Dzięki temu z jednego panelu można w wygodny sposób zarządzać generowanymi przez nie kosztami oraz analizować na bieżąco raporty.

Więcej informacji na stronie: https://autopay.pl/autopay-dla-firm

 

O Autopay

Autopay to system do szybkich i automatycznych płatności stworzony w 2019 r. System działa na AmberOne Autostradzie A1 na odcinku Toruń-Gdańsk oraz na Autostradzie A4 na odcinku Katowice-Kraków. Od początku 2021 r. za pomocą Autopay można także automatycznie opłacić dostęp do wybranych parkingów w Polsce oraz usługę mycie auta na niemal 100 myjniach w całej Polsce. Z rozwiązania korzysta już niemal 500 tys. kierowców.

Autopay otrzymało szereg wyróżnień, m.in. Fintech Future 2020 od Cashless.pl, Złoty Bankier 2020 od Pulsu Biznesu i Bankier.pl oraz tytuł Projekt Roku podczas XV Kongresu Gospodarki Elektronicznej.

 

Przeczytaj również
Popularne