Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Partnerstwo pomiędzy Hyundai i ALD Automotive

HyundaiHyundai podpisał ogólno- europejskie porozumienie z firmą leasingową ALD Automotive, w wyniku którego samochody tej marki obecne będą w 21 lokalizacjach. Dwuletni kontrakt rozpoczyna się w styczniu 2010.   Szczegóły współpracy sfinalizowane zostały podczas spotkania Prezesa Hyundai Motor Europe Ike Oh, z deputowanym CEO firmy ALD Automotive Pascalem Serresem, na którym doszło do podpisania kontraktów.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z ustanowienia partnerstwa z ALD Automotive” – powiedział Ike Oh. „Bez wątpienia ta jedna z wiodących w Europie firm leasingowych dzieli z nami pasję dążenia do doskonałości w biznesie. Jesteśmy pewni, że współpraca wiele wniesie do stale umacniającej się obecności Hyundaia na europejskim rynku flotowym”.W 2009 roku Hyundai odnotował w Europie znaczny wzrost, a całkowity udział firmy w rynku zwiększył się z 1,8% do 2,4%. Aby zapewnić sobie utrzymanie tej tendencji, Hyundai aktywnie działa także w obszarze flotowym.W ostatnim czasie, oferta flotowa firmy została wzmocniona przez poprawę wyników wartości rezydualnej dla poszczególnych modeli Hyundaia z jednoczesnym osiągnięciem konkurencyjnych liczb w zakresie TCO (total cost of ownership). W 2010 roku na rynek wprowadzony zostanie całkowicie nowy samochód, jakim będzie kompaktowy SUV ix35, a następnie rozpocznie się intensywny, 13-miesięczny okres odświeżania produktowego, podczas którego firma zaproponuje 9 nowych modeli. Działania te mają na celu dalsze wzmacnianie świadomości marki oraz zwiększanie sprzedaży w sektorze flotowym. Źródło: Hyundai

Przeczytaj również
Popularne