Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

10. edycja Eksperta Flotowego!

Ekspert Flotowy już na stałe wpisał się w kalendarz branżowych wydarzeń dla managerów flot. W tym roku obchodzi jubileusz 10lecia i zakłada trzy szkolenia, egzamin sprawdzający wiedzę i uroczystą galę dla finalistów. Daniel Trzaskowski dyrektor departamentu sprzedaży cyfrowej i flotowej VWFS i Krzysztof Kołodyński zastępca dyrektora sprzedaży ŠKODA zapraszają do udziału w 10. edycji.  

Szkolenia organizuje Volkswagen Financial Services wraz z partnerami ŠKODA i Stowarzyszeniem kierowników Flot Samochodowych. Najważniejsze poruszane tematy dotyczą bezpieczeństwa na drodze, elektromobilność i narzędzi do diagnozy obszaru flot w firmie. VWFS już od dziesięciu lat bezpłatnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem flotowym. Przekazuje dobre praktyki, rozwija kompetencje i opowiada o trendach rynkowych w tematach związanych z leasingiem i optymalizacją kosztów zarządzania firmową flotą. 


Aby uczestniczyć w szkoleniach wymagana jest rejestracja w formularzu na stronie www.ekspertflotowyekstra.pl

Przeczytaj również
Popularne