Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
MAN

KIA na 7 lat

Kia_7_lat_gwarancjaKoreański producent wprowadził od stycznia b.r. 7 – letnią gwarancję na wszystkie swoje modele sprzedawane w Europie. Wyłączony z tego pakietu jest tylko model dostawczy K2900.   Nowa 7-letnia gwarancja Kia dotyczy wszystkich fabrycznie nowych pojazdów marki Kia sprzedawanych i rejestrowanych w ponad 20 krajach Europy od dnia 1 stycznia 2010 roku. Jest to pełna gwarancja producenta typu ‘bumper-to-bumper’, którą objęty jest cały pojazd przez okres 7 lat bez limitu kilometrowego w ciągu pierwszych trzech lat. (patrz tabela). Ważną zaletą nowej gwarancji – oprócz 7-letniego „świętego spokoju” dla  pierwszego nabywcy – będzie możliwość jej przeniesienia na kolejnych właścicieli pojazdu. Z gwarancji wyłączone jest normalne zużycie eksploatacyjne takich elementów, jak ogumienie, klocki hamulcowe i okładzina cierna sprzęgła.  „Nasza deklaracja, by stać się światowym producentem motoryzacyjnym Nr 1 pod względem satysfakcji klienta jest wciąż aktualna i 7-letnia gwarancja na wszystkie modele Kia to kolejny krok w tym kierunku. Spowoduje ona niewątpliwie większy ruch w salonach dealerskich i w konsekwencji – wzrost sprzedaży w roku 2010 i w latach następnych.” – powiedział Paul Philpott, dyrektor naczelny (CEO) Kia Motors Europe. „Nowa 7-letnia gwarancja Kia jest po prostu najlepszą i najdłuższą spośród udzielanych na pojazdy w Europie. Właściciel samochodu marki Kia ma teraz ‘święty spokój’ przez  znacznie dłuższy czas oraz pewność, iż jego pojazd zyskuje na wartości jako używany w momencie sprzedaży.” –  dodał Paul Philpott.                                                                                                            

Typ gwarancji

Model

Czas odpowiedzialności *

Podstawowa

Picanto, Rio, Venga, Soul, cee’d, Magentis, Sportage, Sorento, Carens, Carnival,

7 lat lub 150.000 km **

Perforacja nadwozia

Picanto, Rio, Magentis, Carnival, Carens

7 lat lub 150.000 km

cee'd, Venga, Sorento, Soul

12 lat bez limitu km

cee'd (przed-FL), Sportage

10 lat bez limitu km

Powłoka lakierowa

Picanto, Rio, Magentis, Carnival, Sorento, Carens, Soul, cee'd, Sportage, Venga

5 lat lub 150.000 km

Gwarancja na część

Picanto, Rio, Magentis, Carnival, Sorento, Carens, Soul, cee'd, Sportage, Venga

2 lata bez limitu km

Wyposażenie audio

Picanto, Rio, Magentis, Carnival, Sorento, Carens, Soul, cee'd, Sportage, Venga

3 lata lub 100.000 km

  * w zależności co wystąpi wcześniej ** pierwsze 3 lata bez limitu km *** gwarancja nie dotyczy pojazdów użytkowanych jako taksówki, nauki jazdy, płatny przewóz osób

Przeczytaj również
Popularne