Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
efleetmanager

Wyróżnienia Fleet Leader 2021

Sześć wyróżnień Fleet Leader 2021 przyznała redakcja magazynu Fleet podczas Konferencji Fleet Market Week Online, która odbyła się w dniach od 23 do 26 listopada br. 

Od 13 lat, redakcja magazynu Fleet, przyznaje wyróżnienia za wyjątkowe osiągnięcia. Kapituła docenia zarówno osoby, jak i firmy, które wyróżnia przedsiębiorczość, innowacyjność, charyzma czy wymierne sukcesy zawodowe. Fleet Leadery wręczane są corocznie podczas Konferencji Fleet Market Week Online (www.fleet.com.pl).

 

Lista laureatów Fleet Leader 2021:

 • Fleet Leader 2021 dla Andrzeja Sugajskiego, Dyrektora Generalnego Związku Polskiego Leasingu za skuteczne i konsekwentne działania na rzecz branży leasingowej w Polsce.
  Wyróżnienie odebrał: Andrzej Sugajski, Dyrektor Generalny Związku Polskiego Leasingu
   

 • Fleet Leader 2021 dla Ekoenergetyka-Polska za światowy poziom technologiczny systemów szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych oraz innowacyjne rozwiązania na rynku e-mobility.
  Wyróżnienie odebrał: Artur Hołodok, Wiceprezes Zarządu Ekoenergetyka Polska S.A.

 • Fleet Leader 2021 dla Ecologic.io za innowacyjną aplikację wraz z mobilnym asystentem kierowcy do zarządzania flotą samochodową.
  Wyróżnienie odebrał: Emil Żak, CEO / Co-Founder, Ecologic.io

 • Fleet Leader 2021 dla MultiWash za nowoczesną aplikację i oprogramowanie Sustainable Fleet Wash Management.
  Wyróżnienie odebrał: Tomasz Czerniejewski, CEO, MultiWash Sp. z o.o.

 • Fleet Leader 2021 dla Mercedes-Benz Manufacturing Poland za wybudowanie pierwszej w Polsce, całkowicie neutralnej, pod względem emisji CO₂, fabryki silników i baterii do pojazdów elektrycznych.
  Wyróżnienie odebrała: dr Ewa Łabno-Falęcka, Head of Corporate Communication and External Affairs, PR | MBCEE, Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o.

 • Fleet Leader 2021 dla MAN Truck & Bus Polska za największą sprzedaż zeroemisyjnych samochodów użytkowych do firm i znaczący udział w elektryfikacji flot samochodów dostawczych.

 

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

 

Przeczytaj również
Popularne