Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
MAN

Miejskie strefy płatnego parkowania w aplikacji Mooveno – wygodniej, szybciej i taniej!

Aplikacja nowej mobilności Mooveno zyskuje coraz więcej funkcji, stając się nieodzownym narzędziem dla użytkowników firmowych pojazdów. Do niedawna aplikacja zapewniała dostęp do sieci ręcznych myjni samochodowych, monitorowania stanu floty, a także płatności za autostrady i ładowanie pojazdów elektrycznych. Teraz, dzięki współpracy z Flowbird Group globalnym i technologicznym liderem w dziedzinie miejskiej mobilności, wprowadza możliwość opłat za miejskie strefy parkowania, bezpośrednio z poziomu aplikacji.


Od teraz użytkownicy Mooveno mogą korzystać z usługi, która umożliwia wnoszenie opłat za parking w Warszawie oraz 50 największych miastach Polski. Usługa pozwala na dokonywanie bezgotówkowych płatności za parkowanie bez konieczności podpinania karty bankowej oraz konieczności robienia przedpłat. Wystarczy uruchomić aplikację, wybrać strefę parkowania oraz numer rejestracyjny pojazdu. Usługę można zakończyć wcześniej lub przedłużyć w dowolnym momencie, zgodnie z polityką cenową danego miasta.


Główne korzyści w korzystaniu z Mooveno to łatwość i szybkość wnoszenia opłat parkingowych, bez potrzeby szukania parkometru, posiadania gotówki czy rozliczania pojedynczych paragonów. Aplikacja pozwala na rozpoczynanie i przedłużanie sesji parkingowej na odległość, a opłaty pobierane są za rzeczywisty czas zajmowania miejsca parkingowego. Jest to szczególnie korzystne dla firm posiadających dużą flotę samochodową, pozwalając na optymalizację kosztów i ułatwienie zarządzania.

 

Dla klientów, którzy korzystają z innych aplikacji mobilnych lub kart paliwowych w zakresie miejskiego parkowania, Mooveno przygotowało specjalną ofertę pozwalającą zaoszczędzić do 67% kosztów na usługach parkowania, a wszystko to w ramach jednej faktury dla każdego klienta.Przeczytaj również
Popularne