Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
MAN

FritoLay wybrał Volkswagena Caddy. To samochód wielozadaniowy

Aż 200 nowych Volkswagenów Caddy trafi do producenta chipsów i chrupek, firmy FritoLay. Oklejone w firmowe barwy samochody z silnikami 2.0 TDI wykorzystywane będą przez przedstawicieli handlowych. Dostawę realizuje dealer marki Volkswagen Samochody Dostawcze – firma Carsed z Siedlec.

Produkująca znane na całym świecie chipsy Lay’s, Cheetos czy Doritos firma FritoLay, będąca częścią koncernu PepsiCo, postawiła na markę Volkswagen Samochody Dostawcze. W wyniku wygranego przez VWSD przetargu, w najbliższym czasie do floty trafi aż 200 nowych Volkswagenów Caddy.

Praca przedstawiciela handlowego nieodłącznie wiąże się ze spędzaniem dużej części dnia w samochodzie i pokonywaniem setek kilometrów w drodze do klientów. Przy takim trybie pracy potrzebny jest samochód niezawodny i oferujący rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo oraz komfort jazdy.

Diesel najlepszy

Wybrane przez Frito Lay Volkswageny Caddy to wersje 5-miejscowe, napędzane sprawdzonym, wysokoprężnym silnikiem 2.0 TDI, wyposażone we wszystkie niezbędne systemy sprawdzające się w przeznaczonych do codziennej pracy samochodach. Caddy dla FritoLay posiadają m.in. Asystenta unikania kolizji i asystenta hamowania podczas skręcania, system Front Assist z automatycznym systemem hamowania awaryjnego, systemem monitorowania ruchu pieszego i ruchu rowerowego, czy utrzymujący auto na pasie ruchu system Lane Assist.

Volkswagen Caddy to samochód wielozadaniowy – oferuje wszystko, czego może potrzebować przedstawiciel handlowy pracujący na co dzień w terenie. Przestrzeń bagażowa Caddy w takiej pięciomiejscowej wersji, którą przygotowaliśmy dla FritoLay, to 1213 litrów, a po złożeniu tylnych siedzeń wzrasta ona do 2556 litrów.

Z pewnością pracownicy firmy spakują do niej wszystkie niezbędne w dniu pracy towary – podkreśla Andrzej Krawiec, Dyrektor Sprzedaży Volkswagen Samochody Dostawcze.

Ponadto dla wygody pracujących w tym samochodzie przedstawicieli handlowych auto  wyposażone jest w wygodne drzwi przesuwne z blokadą z boku pojazdu, klimatyzację Climatronic i funkcjonalne oświetlenie LED w kabinie kierowcy. Kierowca wygodnie zasiada w fotelu AGR ergo z regulacją nie tylko wysokości i odcinka lędźwiowego, ale również z regulacją głębokości siedzenia.

Rocznie 19 mln kilometrów

Dodatkowo np. dla konieczności wykonania przez pracownika w terenie tzw. prac biurowych, w tylnej części oparć foteli kierowcy i pasażera umieszczono składane stoliki.

Volkswagen Caddy to z naszej perspektywy najlepszy wybór. W naszej firmie pracuje 450 przedstawicieli handlowych, którzy pokonują średnio rocznie 18 448 414 kilometrów.

Szukaliśmy więc samochodu solidnego, niezawodnego i kompaktowego, a jednocześnie komfortowego i z dużą przestrzenią ładunkową. Caddy jest właśnie taki. Darzymy ten model pełnym zaufaniem – mówi Wojciech Osiadacz, Kierownik ds. Planowania Transportu i Floty z FritoLay.

Przeczytaj również
Popularne