Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Total

Skarbonka od MiiMovePo zawiązaniu współpracy z firmą EasyShare i współdzieleniu swoich samochodów w aplikacjach, firma MiiMove z flotą 400 kompaktowych Opli Astra w Trójmieście uruchomiła kolejną nowość, tzw. „Skarbonkę”.

Dzięki nowej funkcji użytkownik może m.in. otrzymać dodatkowy rabat kwotowy do wykorzystania na wynajem samochodów na minuty w Trójmieście, Rumi i Gminie Kosakowo.


Do tej pory kierowcy trójmiejskiej firmy carsharingowej korzystający z klasycznego carsharingu płacili za swoje wynajmy dzięki podpiętej karcie do swojego konta a  opłata była pobierana podczas wynajmu samochodu. Teraz, użytkownik dzięki tzw. „Skarbonce” może dokonać przedpłaty na swoje konto, z tych środków opłacić swój wynajem i zyskać dodatkowe rabaty na przejazdy. Promocyjne doładowania dotyczą 3 przygotowanych pakietów. Użytkownik zasilający konto MiiMove w kwocie 150 zł zyska dodatkowo aż 25 zł na przejazdy, kwota 100 zł upoważnia do odebrania dodatkowych 15 zł, a 50 zł dodaje do konta 5 zł na przejazdy samochodami MiiMove. Z dodatkowych środków można skorzystać w przeciągu 60 dni od doładowania konta. Jednak to nie wszystko, użytkownik  może poprosić inną osobę o doładowanie swojego konta poprzez link do płatności - wysłany w wiadomości e-mail. Skarbonkę można zasilić dowolną kwotą za pomocą przelewu online, karty kredytowej lub debetowej, BLIK-u, portfela elektronicznego oraz kodów promocyjnych, które będą przyznawane podczas akcji promocyjnych .Od początku naszej działalności założyliśmy sobie za cel ciągłe udoskonalanie naszej usługi oraz dodawanie funkcjonalności, które wpłyną na rozwijanie i promocję idei carsharingu. Możliwość wykupienia pakietów promocyjnych, dzięki którym użytkownicy MiiMove mogą skorzystać z dodatkowych środków na przejazdy są na pewno jedną z takich funkcji, jest to premiowanie naszych stałych klientów. Np. w przypadku doładowania konta w kwocie 150 zł, kierowca ma do dyspozycji aż 175 zł na przejazdy, to 25 zł dodatkowego rabatu. Dodatkowo przedpłata na konto może zostać zrealizowana dzięki różnym formom płatności. Może to być przelew online, BLIK czy poproszenie innej osoby o zasilenie konta – tak jak w przypadku doładowania karty do telefonu -  mamy nadzieję, że będzie to przydatna funkcja dla naszych użytkowników – mówi prezes firmy MiiMove Adam Kurek

Korzystanie z aut na minuty możliwe jest poprzez bezpłatną aplikację instalowaną na smartphonach wyposażonych w system operacyjny Android lub iOS. Użytkownicy aplikacji płacą za przejechanie każdego kilometra, czyli 80 groszy i dodatkowo 50 groszy za każdą rozpoczętą minutę jazdy. Aplikacja umożliwia swoim użytkownikom możliwość unieruchomienia samochodu, ale nie zrezygnowanie z jego najmu. Wówczas cena wynosi 10 gr za minutę postoju (np. na czas zakupów) w godzinach 07:00 – 22:00, natomiast od 22:00 – 07:00 opłata ta wynosi tylko 0,01 zł/min. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik ma pewność, że samochód będzie dla niego dostępny, oczywiście za dodatkową opłatą. Dzięki promocyjnym pakietom użytkownicy będą mogli wykorzystać dodatkowe środki  na przejazdy w przeciągu 60 dni, od dnia doładowania swojego konta.

Przeczytaj również
Popularne