Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Bener testy flotowe

Elektryczna Mazda MX-30 rusza w trasę po Polsce w ramach Mazda Experience Days

Elektryczna Mazda MX-30

Wybrani dealerzy Mazdy w Polsce zapraszają w dniach 6 – 18 sierpnia na jazdy testowe pierwszym elektrycznym modelem – Mazdą MX-30. Każdego dnia samochody będą odwiedzać inne miasta, by przybliżyć potencjalnym klientom filozofię elektromobilności wg Mazdy i dać możliwość przetestowania nowej technologii na drogach. 

Jazdy testowe w ramach projektu Mazda Experience Days odbywają się w aż 16 miastach Polski, na kilka tygodni przed oficjalnym wprowadzeniem Mazdy MX-30 do salonów sprzedaży. „To pierwsza tak szeroko prowadzona akcja promocyjna dla nowego modelu samochodu, której celem jest zaoferowanie możliwości odbycia jazd testowych w wielu lokalizacjach jeszcze przed oficjalnym debiutem sprzedażowym. Jazdy testowe realizowane są przy udziale z lokalnych dealerów, tak aby klienci zainteresowani w pełni elektryczną Mazdą mogli poznać ją  w najbliższym dla siebie salonie marki.” – deklaruje Tomasz Nagot, Dyrektor Marketingu Mazda Motor Poland.

Wyróżnikiem każdej Mazdy, także elektrycznej MX-30, jest charakterystyczne rozplanowanie wnętrza zaprojektowanego wokół człowieka – z myślą o idealnej pozycji za kierownicą i łatwym, intuicyjnym prowadzeniu. Jazdy testowe w ramach Mazda Experience Days to szansa na poznanie innowacyjnej technologii marki przez osobiste doświadczenie, bezpośredni kontakt z samochodem, który już w chwili otwarcia drzwi typu „Freestyle” i następnie przez cały czas jazdy, aż do opuszczenia pojazdu zapewnia atmosferę ufności i pewności. Jako pierwszy produkcyjny model o napędzie całkowicie elektrycznym (EV), MX-30 jest samochodem otwierającym nowy rozdział w historii marki.

Udział w Mazda Experience Days jest możliwy po zgłoszeniu na stronie  https://elektrycznamazdamx30.pl/  i zapisaniu na wolną godzinę jazdy testowej w wybranym salonie. Można też pojawić się u wybranego Dealera bez zapisów, by statycznie obejrzeć samochód i przymierzyć się do jego wnętrza.


Harmonogram Mazda Experience Days:

 

Data

Dzień tygodnia

Miasto (Nazwa Dealera)

6 sierpnia

czwartek

Warszawa (Mazda Nivette i Mazda Odyssey)

7 sierpnia

piątek

Warszawa (Mazda Bołtowicz);

Lublin (Mazda Matsuoka Motor)

8 sierpnia

sobota

Warszawa (Mazda Bemo Motors);

Kielce (Mazda Matsuoka Motor)

10 sierpnia

poniedziałek

Łódź (Mazda Matsuoka Motor);

Rzeszów (Mazda D&R Czach)

11 sierpnia

wtorek

Toruń (Mazda Bednarscy);

Kraków (Mazda Anndora)

12 sierpnia

środa

Gdynia (Mazda BMG Goworowski);

Sosnowiec (Mazda Mirai Motors)

13 sierpnia

czwartek

Szczecin (Mazda Kozłowski);

Katowice (Mazda Pro-Moto)

14 sierpnia

piątek

Zielona Góra (Mazda Fiałkowski),

Bielsko-Biała (Mazda Auto-Gazda)

17 sierpnia

poniedziałek

Poznań (Mazda Voyager Group);

Wrocław (Mazda Jaremko)

18 sierpnia

wtorek

Poznań (Mazda Bednarscy);
Długołęka (Mazda Grupa Wróbel)

Przeczytaj również
Popularne