Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Znamy ceny modelu Kia e-Soul

Kia e-Soul, znamy ceny

 Ceny Kii e-Soul są następujące:

  • 139 990 zł dla wersji „M” z baterią 39,2 kWh,
  • 160 990 zł dla wersji „M” z baterią 64 kWh.

Teraz trzeba się zastanowić, czy to dużo, czy mało. Bateria oznacza nie tylko większe zasięgi, ale także większą moc, a więc i osiągi. Najlepiej będzie zgłosić się na Fleet Electric Day, gdzie będzie można przetestować najnowszy model e-Soul i przekonać się, jakie osiągi oferuje ten model.

Dokładnie tak samo, jak w Kii e-Niro, Kia e-Soul z mniejszą baterią dysponuje silnikiem 100 kW (136 KM) i oferuje 277 jednostek WLTP zasięgu, co przekłada się na maksymalnie 230-240 kilometrów zasięgu realnego. e-Soul z baterią o pojemności 64 kWh to już mocniejszy silnik (150 kW, 204 KM) oraz 452 jednostki WLTP, czyli do 391 kilometrów zasięgu realnego.

 

 

Warto zwrócić uwagę, że – znowu podobnie jak w Kii e-Niro – najwyższa wersja wyposażenia modelu z baterią 39,2 kWh kończy się na kwocie 160 490 złotych.W zależności od modelu użytkowania i potrzeb, możemy zdecydować się na jeden z modeli. W wariancie pracy poza miastem, zdecydowanie lepiej jest zakupić samochód z bardziej pojemna baterią.

 

e-Soul

 

Podczas Fleet Electric Day będzie można porównać także inny w pełni elektryczny model, a więc e-Niro.

W przeciwieństwie do modelu e-Niro, nawet podstawowy pakiet wyposażenia „M” Kii e-Soul posiada światła mijania i drogowe LED. Natomiast dopiero wersja „L” ma elektrycznie regulowane szyby przednie, podgrzewaną kierownicę i fotele oraz przednie czujniki parkowania.

kia e-soul

Przeczytaj również
Popularne