Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
LEVC

Start Electric. LeasePlan wprowadza rozwiązanie LeasePlan All-In

LeasePlan Polska w ramach światowego programu Start Electric wprowadza rozwiązanie LeasePlan All-In aby wspomóc klientów w przejściu z floty spalinowej na samochody elektryczne. Celem jest zerowa emisja netto do 2030 roku.

 "LeasePlan All -In" daje klientom możliwość skorzystania z usług LeasePlan w zakresie pojazdów elektrycznych i przekonania się, jak łatwe może być przejście na pojazdy elektryczne. Propozycja zapewnia kompleksową usługę, w tym rozwiązania w zakresie ładowania dla domu i biura, jak również usługi doradcze i wsparcie dla kierowców.

W ramach usługi klient otrzymuje:

  • doradztwo
  • audyt energetyczny
  • wybrany samochód elektryczny w usłudze wynajmu długoterminowego z obsługą i ubezpieczeniem
  • ładowarkę
  • specjalną aplikację do korzystania z ładowarki przydomowej i publicznej
  • miesięczne (zbiorcze) rozliczenie energii
  • wsparcie dla użytkowników

Obok programu Start Electric, LeasePlan współpracuje z rządami i sektorem prywatnym w celu promowania mobilności bezemisyjnej i usuwania barier w przechodzeniu na samochody elektryczne.  Firma jest partnerem-założycielem inicjatywy EV100, która dąży do tego, aby transport elektryczny stał się nową normą do 2030 roku, oraz Zero Emission Vehicle Challenge. Odgrywa również wiodącą rolę w działaniach Światowego Forum Ekonomicznego w zakresie zmian klimatycznych.

W Polsce LeasePlan jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych PSPA oraz partnerem kampanii społecznej elektromobilni.pl

Rogier Klop, Dyrektor Zarządzający LeasePlan Polska:

"Wraz z wdrożeniem rozwiązania LeasePlan All-In przyspieszamy rewolucję EV. Zależy nam na tym, aby maksymalnie ułatwić klientom zmianę samochodu spalinowego na elektryczny Samochód  elektryczny oprócz wspaniałych  wrażeń z jazdy jest również prostym i praktycznym sposobem na zmniejszenie emisji oraz  stawienie czoła historycznemu wyzwaniu, jakim są zmiany klimatyczne."

 

LeasePlan

Przeczytaj również
Popularne