Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Lotos 2021

Innogy go! kończy działalność, w połowie marca

COVID-19 istotnie dotknął rozwijający się dopiero rynek car sharingu i nie oszczędził innogy go!, tak jak wielu innych marek car sharingowych na świecie.

Firma zamierza się skupić na energii elektrycznej, odnawialnej oraz dostawie punktów ładowania dla pojazdów elektrycznych. Motoryzacyjną schedę Innogy zamierza przekazać firmie Traficar.

Dostęp do aplikacji innogy go! możliwy będzie do 21 czerwca 2021 r. (po tym dniu nie będzie można zalogować się do aplikacji), zaś najem pojazdów z floty innogy go! możliwy będzie do 15 marca 2021 r. Firma podjęła współpracę z Traficarem - jednym z najbardziej doświadczonych polskich car sharingów. Innogy zapewni infrastrukturę niezbędną do ładowania elektryków. Już od 1 marca 2021 roku w aplikacji zostanie udostępniona lokalizacja pojazdów Traficara i umożliwienie łatwej migracji konta do Traficara. Dzięki temu klienci zyskają możliwość wynajmowania pojazdów Traficara w ich aplikacji.

Przypomnijmy, że w ramach sieci Innogy go! stołeczni klienci mieli możliwość wypożyczania na minuty elektrycznych samochodów od kwietnia 2019 roku. Trzon i wizytówkę tej floty stanowiło 500 sztuk BMW i3 oraz i3s. Była to największa tego typu flota w Polsce i jedna z największych na świecie.

 

PD

Przeczytaj również
Popularne