Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Grupa Renault uruchamia dla swoich klientów kompleksową ofertę - samochód elektryczny + Wallbox wraz z montażem

W salonach sieci Renault i Dacia przy zamawianiu nowego samochodu elektrycznego można teraz uzyskać również ofertę na domową stację do ładowania wraz z jej instalacją, by móc codziennie korzystać z w pełni naładowanego samochodu.

Ładowanie samochodu elektrycznego w domu jest najczęstszym sposobem wykorzystywanym przez użytkowników aut elektrycznych – jest najprostsze i najtańsze. Czasochłonne ładowanie z domowego gniazdka można zastąpić znacznie szybszym urządzeniem typu Wallbox.

Dla wygodnego ładowania samochodów elektrycznych oraz hybrydowych Renault i Dacia oferują swoim klientom nowoczesny i solidny Wallbox GLB firmy GARO wraz z jego profesjonalnym montażem. Kompaktowe wymiary, prosta i intuicyjna obsługa oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa zapewniają bezproblemowe korzystanie z urządzenia. Wallbox umożliwia ładowanie wszystkich typów pojazdów elektrycznych i hybrydowych kablem z wtyczką TYPE 2. Konstrukcja wykonana głównie z tworzyw sztucznych umożliwia montaż wewnątrz i na zewnątrz budynku, naścienny lub na stojaku, w garażach, wiatach parkingowych, na parkingach, w zamkniętych przestrzeniach publicznych, na parkingach hotelowych i w pensjonatach, na terenie parków maszynowych. Gniazdo TYPE 2 jest zabezpieczone przed wpływem czynników atmosferycznych. Wskaźnik LED pozwala na odczytanie statusu ładowarki.

W trosce o jakość oferowanych usług Renault zapewnia też profesjonalny montaż Wallboxa wykonywany przez wybraną w tym celu firmę z unikatowym doświadczeniem i wieloletnią praktyką zawodową. Do prawidłowego funkcjonowania ładowarki i bezpiecznego korzystania z niej konieczne jest dostosowanie urządzenia do dostępnej instalacji. W tym celu wykonywane są wszystkie niezbędne czynności związane z instalacją domowej stacji ładowania we wskazanym miejscu. Obejmują one: audyt instalacji elektrycznej pod kątem możliwości zainstalowania konkretnego modelu ładowarki, wykonanie niezbędnego okablowania, montaż ładowarki wraz z odpowiednimi zabezpieczeniami oraz testy funkcjonalności. Zapewniony jest również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zainstalowanej ładowarki.

 
DANE TECHNICZNE Wallboxa GLB:

Moc zasilania ładowarki (power input)

- do 7,4 kW w przypadku instalacji jednofazowych 

- do 22 kW w przypadku instalacji trójfazowej

Normy / dyrektywy

IEC61851-1, 61851-22, IEC TS 61439-7 CE

Zasilanie 1- lub 3-fazowe

max. 3 fazy, 230 V / 400 V 50 Hz

Rodzaje zabezpieczeń

różnicowoprądowe, detekcja upływności prądu DC 6mA

Rodzaj ładowania

Mode-3

Dostępne złącza

1 x Type 2

Zakres temperatury pracy

- 25°C - +40°C

Montaż

naścienny (wewnątrz / na zewnątrz) 

Wymiary [mm]

422 / 205 / 124

Waga

1- lub 3-fazowa z gniazdem: ok. 3 kg

 

Przeczytaj również
Popularne