Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
UTA

Dostawa towaru w trzy godziny? Tak, dzięki Renault i firmie Eobuwie.pl

eobuwie.pl, jeden z liderów sprzedaży butów i torebek online, zamówił kilka pojazdów elektrycznych Renault Twizy Cargo. Obecnie odbywają się testy nowego systemu dostaw. Zamówiony towar ma dotrzeć do klienta na terenie aglomeracji maksymalnie w trzy godziny.

img_8008_resizedPierwsze testy nowego systemu dostaw trwają we Wrocławiu, gdzie w styczniu br. eobuwie.pl otworzyło przełomowy salon, oferujący ponad 100 tys. par butów dostępnych od ręki. Teraz klienci serwisu kupujący przez internet w obszarze aglomeracji wrocławskiej mogą otrzymać zamówiony towar w maksymalnie trzy godziny. Jeśli system trafi w gusta klientów, firma eobuwie.pl rozszerzy zakres usługi o  kolejne miasta.

Jak ten ogromny asortyment pomieści się w niewielkim Twizy Cargo? Twizy Cargo to w pełni elektryczny, jednoosobowy pojazd Renault. Jego zasięg – do 100 km na jednym ładowaniu
– niewielkie rozmiary (2,34 m długości i 1.40 m szerokości), zwrotność oraz 180-litrowy bagażnik o ładowności do 75 kg sprawiają, że pojazd może być wykorzystywany przez drobnych dostawców oraz firmy usługowe. Łatwość parkowania w zatłoczonej miejskiej przestrzeni oraz elektryczny napęd pozwalają użytkownikowi oszczędzać czas i pieniądze. Pojazd łączy swobodę poruszania się po mieście z większym bezpieczeństwem i ochroną przed deszczem czy wiatrem w porównaniu do pojazdów dwukołowych. Dzięki unikalnemu designowi Twizy Cargo przyciąga spojrzenia i może stać się dla firmy dodatkową przestrzenią reklamową.

Pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Twizy Cargo – oraz całej pozostałej gamy samochodów elektrycznych Renault (Zoe, Kangoo ZE i wkrótce Master ZE) – będzie zapewniony we Wrocławiu przez Koncesjonera Renault Nawrot – Eksperta ZE, który posiada
przeszkolony w tym celu personel i specjalistyczne narzędzia.

Renault

Przeczytaj również
Popularne