Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

XXII Międzynarodowe Targi „Stacja Paliw” – Warszawa, 13-15 maja 2015r.

Organizowane od 22 lat przez Polską Izbę Paliw Płynnych (PIPP) Targi „Stacja Paliw” to najważniejsze wydarzenie dla kręgów biznesu paliwowego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Nawiązanie relacji biznesowych, prezentacja nowoczesnego wyposażenia stacji benzynowych oraz sposobów wsparcia sprzedaży, spotkania z ekspertami i prezentacja najnowszych trendów i prognoz dla rynku paliw w Polsce to tylko niewielka część tego, co zostanie zaprezentowane w tym roku. Oferta targowa jest dostępna dla zwiedzających bezpłatnie po dokonaniu rejestracji przez stronę internetową Targów.

13-15 maja 2015 r. to kluczowe daty w kalendarzu wszystkich osób powiązanych z branżą paliwową. Podczas odbywających się wtedy Targów „Stacja Paliw”, obecni będą przedstawiciele firm paliwowych oraz eksperci gotowi dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Tu można będzie  poznać  najnowsze rozwiązania techniczne oraz nawiązać kontakty z kluczowymi osobami z tego sektora.

Uczestnictwo w Targach to możliwość zdobycia nowych doświadczeń związanych z funkcjonowaniem branży paliwowej. Relacje zbudowane podczas tego spotkania w przyszłości będą rozchodzić się silnymi falami po kręgach biznesu – zachęca do udziału w wydarzeniu Halina Pupacz, Prezes Polskiej Izby Paliw Płynnych, organizatora Targów.

Dzięki rejestracji on-line na stronie Targów (http://www.targi.paliwa.pl/index.php/pl/dla-zwiedzajacych/REJESTRACJA-ONLINE), zwiedzający mogą bezpłatnie uczestniczyć w tym kluczowym dla sektora paliwowego wydarzeniu oraz wziąć udział w konferencjach i szkoleniach poruszających najważniejsze i najbardziej aktualnie problemy branży.

Międzynarodowe Targi „Stacja Paliw” odbędą się w dniach 13-15 maja br. w warszawskim centrum EXPO XXI.

Więcej informacji o Targach: http://www.targi.paliwa.pl/

Więcej informacji o PIPP: http://www.paliwa.pl/

Przeczytaj również
Popularne