Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

PSP HUZAR najlepsze w 2014 roku w kategorii USŁUGA

Polskie Stacje Paliw HUZAR otrzymały nagrodę Jakość Roku 2014 w kategorii USŁUGA. Sieć tworzą stacje należące wyłącznie do polskich właścicieli, a czerwono-żółte stacje widoczne są już w całej Polsce.

Sieć PSP HUZAR wystartowała w konkursie Jakość Roku po raz pierwszy. Długoletnie doświadczenie i doskonalenie proponowanych klientom usług przyniosły oczekiwane rezultaty.

- Nagroda w konkursie Jakość Roku 2014 dla Polskich Stacji Paliw HUZAR jest wyróżnieniem, które cieszy nas szczególnie. Jest to sukces całej sieci, a nagroda właśnie w tej kategorii potwierdza bardzo wysokie standardy usług świadczonych na naszych stacjach w całej Polsce. – mówi Ireneusz Jabłonowski, Prezes HUZAR PSP S.A. – Naszym priorytetem jest wysoka jakość każdego aspektu obsługi, dlatego monitorujemy ją, prowadzimy szkolenia i standaryzujemy procesy sprzedażowe. Jestem dumny, że godło Jakość Roku 2014 w kategorii USŁUGA zawiśnie na każdej stacji należącej do naszej sieci. – dodaje.

Po sukcesie w tak ważnym konkursie sieć nie zamierza spocząć na laurach. W planach na najbliższą przyszłość odnaleźć można przede wszystkim działania prowadzące do dalszego rozwoju sieci w obszarach: stale zwiększającej się liczby stacji oraz wysokich standardach obsługi i najlepszych towarach na stacjach. PSP HUZAR chcą jeszcze bardziej zbliżyć się do klientów i zaoferować im takie stacje, które spełnią ich, nawet bardzo wygórowane oczekiwania.

Jakość Roku to największy w Polsce konkurs promujący jakość w zakresie: produkt, usługa, ekologia, innowacja i wybór Polaków. Konkurs ten skierowany jest głównie do małych i średnich firm. Podstawowym kryterium wyboru nominowanych jest priorytetowe podejście przedsiębiorstw do kwestii zarządzania jakością.

Źródło: Agencja Pro and Com

 

Przeczytaj również
Popularne