Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
GEOTAB

150 ciągników siodłowych Mercedes dla Boekestijn Transport

MHC MOBILITY podpisała kontrakt z firmą Boekestijn Transport na wynajem długoterminowy i obsługę floty 150 nowych Mercedesów Actros. Na początku listopada w Poznaniu odbyło się oficjalne podpisanie dokumentów.

Boekestijn Transport, holenderska firma logistyczna o międzynarodowym zasięgu, po raz kolejny w tym roku zwiększa flotę transportową. Tym razem właściciele spółki zdecydowali się na opcję wynajmu długoterminowego, a zlecenie powierzyli MHC MOBILITY - jednej z największych firm na rynku finansowania i wynajmu samochodów oraz usług flotowych na świecie. - Stały wzrost jest istotnym elementem DNA naszej firmy. Nieustannie jesteśmy skupieni na rozwoju zarówno infrastruktury, jak i zasobów ludzkich firmy. Wynajem długoterminowy samochodów, jest dla nas ważnym narzędziem dalszego wzrostu. W MHC MOBILITY znaleźliśmy partnera, który będzie nas w tym wspierał podkreśla CEO firmy, Peter Boeakestijn.

Oficjalne podpisanie umowy odbyło się w siedzibie firmy Boekestijn Transport w Poznaniu. CEO MHC MOBILITY na Europę Środkowowschodnią, Eric Van Vliet, zaznacza: - Jesteśmy jedyną firma flotową na rynku Europy Środkowowschodniej, która oferuje pełną gamę̨ pojazdów, od samochodów osobowych po ciągniki siodłowe i naczepy. Zapewniamy atrakcyjne finansowanie i kompleksowe usługi zarządzania flotą w jakości premium. Dla naszych Klientów jesteśmy kimś więcej niż dostawcą pojazdów. Stajemy się ich partnerem w codziennym działaniu, pozwalając im w pełni skupić się na głównych biznesowych celach. Dzięki takiemu podejściu mogliśmy zaoferować Boekestijn Transport najbardziej korzystne rozwiązania, które pozwalają oszczędzić czas i zoptymalizować koszty.

Kontrakt obejmuje pełen zakres usługi wynajmu 150 nowych ciągników siodłowych marki Mercedes-Benz, model Actros przez okres 60 miesięcy. Co ważne, wydanie pojazdów odbędbywa się zarówno w Polsce, jak i Holandii. MHC MOBILITY zapewni też kluczową dla działalności Boekestijn Transport, stałą dyspozycyjność floty, w tym: całodobowe wsparcie przez siedem dni w tygodniu, pojazdy zastępcze, assistance i serwis pojazdów na terenie całej Unii Europejskiej. Pierwsze 40 samochodów, oklejonych w rozpoznawalne w całej Europie zielone barwy Boekestijna, przekazano już do użytkowania w Holandii.

- Kierując się naszą wewnętrzną strategią multibrandową, tym razem zdecydowaliśmy się na wybór Mercedesa. Pojazdy tej marki wyróżniają się niskim zużyciem paliwa oraz zaawansowaniem technologicznym. W Boekestijn Transport jesteśmy mocno skoncentrowani na digitalizacji procesów i rozwoju automatyzacji, dlatego odpowiednie przygotowanie pojazdów było dla nas szczególnie istotne mówi Sjef Boekestijn, Dyrektor Operacyjny firmy.

Wynajem pojazdów dostawczych i ciężarowych to bardzo korzystna alternatywa dla własnej floty, ale również gotowe rozwiązanie w przypadku nieprzewidzianych sytuacji, takich jak nagła awaria własnego samochodu. Taka usługa cieszy się popularnością zarówno wśród małych, jak i dużych firm.

Karol Staniaszek, Head of Sales Commercial Vehicles MHC MOBILITY podkreśla też dodatkowe korzyści płynące z najmu pojazdów. - Prócz gwarancji mobilności, nasi Klienci zyskują również profesjonalne doradztwo zespołu handlowego dedykowanego wyłącznie pojazdom dostawczym i ciężarowym. Warto przy tym zaznaczyć, że pojazdy te od podwozia po zabudowę i wszystkie komponenty skonfigurowane są zgodnie z potrzebami Klienta, a koszty ich przygotowania ujęte są w racie za wynajem. Wykorzystujemy naszą specjalistyczną wiedzę, aby pomóc Klientom w podejmowaniu biznesowych decyzji i wyborze najlepszego rozwiązania.

 

MHC MOBILITY

Przeczytaj również
Popularne