Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Fleet Derby TOP

Arval świętuje 20-lecie istnienia w Polsce

Już w najbliższą środę, 23 października, Arval Service Lease Polska Sp. z o.o. świętować będzie 20-lecie istnienia w Polsce. Firma od 1999 roku oferuje polskim klientom długoterminowy wynajem samochodów i zarządzanie flotą. Wśród zaproszonych na uroczystą Galę gości, pojawią się najważniejsze osobistości Arval, a wśród nich Alain van Groenendael – Chairman and CEO Arval oraz Grzegorz Szymański – Regional Manager of Central Europe. Jubileusz 20-lecia firma obchodzić będzie w Centrum Sztuki Współczesnej w Zamku Ujazdowskim w Warszawie.

To jednak dla polskiego lidera usług Full Service Leasing nie jedyny powód do świętowania. Drugim jest osiągnięcie przez firmę liczby 35 tys. samochodów w polskiej flocie.

W uroczystości, oprócz przedstawicieli Arval Service Lease Polska, wezmą udział także partnerzy biznesowi, kluczowi klienci, goście z Banku BNP Paribas, a także pracownicy firmy Arval. Partnerami wydarzenia są Kia Motors Polska Sp. z o.o. i Mercedes-Benz Polska  Sp. z o.o.

Galę poprowadzi prezenter telewizyjny – Tomasz Kammel, o kulinarne doznania przybyłych gości zadba Belvedere Catering by Design. Wieczór uświetni występ artystyczny wokalistki i kompozytorki – Sylwii Grzeszczak.
 
Patronat medialny nad wydarzeniem objął Magazyn Fleet.

Przeczytaj również
Popularne