Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Ayvens debiutuje na polskim rynku. Nowa marka to efekt globalizacji

Integracja firm i wprowadzenie nowej marki na polski rynek to efekt globalnego przejęcia LeasePlan przez ALD Automotive. Proces integracji został zakończony. Jedna organizacja gotowa jest do działania.

Ayvens działa w 42 krajach i zarządza flotą 3,4 miliona pojazdów, w tym ponad pół miliona elektrycznych, co czyni ją największą niskoemisyjną flotą na świecie.
Z chwilą wprowadzenia Ayvens, marki ALD Automotive i LeasePlan oficjalnie kończą swoją działalność w Polsce. Obie firmy, powstałe ponad 60 lat temu i obecne w naszym kraju od przeszło 20 lat, stworzyły solidne fundamenty, na których staje teraz Ayvens. Nowa nazwa i strategia firmy są odpowiedzią na zmieniający się krajobraz rynkowy oraz współczesne wyzwania.

Mobilność musi być bardziej zrównoważona i elastyczna. Jesteśmy przekonani, że jako lider branży możemy odegrać wiodącą rolę w tej transformacji – mówi Marek Małachowski, Dyrektor Zarządzający Ayvens Poland.

Proces integracji firm w Polsce był wymagający, ale dobrze zaplanowany i skutecznie przeprowadzony dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników. Połączyliśmy się, starając się wykorzystać to, co najlepsze w obu organizacjach. W Ayvens będziemy rozwijać dziedzictwo ALD Automotive i LeasePlan, wprowadzając nowoczesne rozwiązania i dążąc do osiągnięcia jeszcze wyższych standardów. Naszym celem jest nie tylko utrzymanie, ale także podniesienie jakości świadczonych usług oraz stałe poszerzanie oferty rozwiązań, z korzyścią dla naszych klientów i całej branży mobilności – dodaje.

Mobilność dla samochodów używanych

Plany Ayvens sięgają jeszcze dalej. Firma dąży nie tylko do bycia liderem zrównoważonej mobilności, organizacja kładzie także duży nacisk na tworzenie nowoczesnej mobilności dostępnej dla szerszego grona odbiorców.

Dzięki ofercie wynajmu wysokiej jakości, 2-4-letnich samochodów używanych, Ayvens umożliwia klientom korzystanie z komfortowych i bezpiecznych pojazdów, przy niższych kosztach w porównaniu do wynajmu nowych samochodów.

Chcemy, aby mobilność była dostępna dla jak największej ilości osób. Rozwijamy usługi wynajmu i elastycznych subskrypcji także dla samochodów używanych, aby korzystanie z samochodu zamiast jego kupowania stało się łatwiejszą opcją.

Dzięki temu nie tylko obniżamy koszty klientów, ale również wydłużamy cykl życia auta, co przynosi korzyści na wielu innych płaszczyznach, włączając w to ochronę środowiska – dodaje Marek Małachowski.

Nowe otwarcie

Nowa nazwa, nowe logo i nowe motto. „Better with every move” wyraża misję firmy polegającą na ciągłym doskonaleniu i dostarczaniu „lepszej” mobilności dla klientów, firm i planety. Głównym elementem logo jest litera A i dwa elementy symbolizujące połączone firmy jako jeden zespół.

Nazwa firmy „Ayvens” powstała z inspiracji 3 słów: way – droga, przywództwo, advance – postęp, innowacje oraz heaven – brak problemów, komfort. Taką marką chcemy być dla naszych pracowników, klientów i partnerów.

Chcemy wytyczać drogę zrównoważonej, innowacyjnej mobilności, wyznaczać wysokie standardy jakości oraz sprawiać, że klientom będzie z nami łatwiej. To nasza inspiracja i aspiracja – mówi Anna Wiśniewska, Dyrektor Marketingu i Komunikacji w Ayvens Poland.

Przeczytaj również
Popularne