Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
E-toll

Kuzaj i jego team już w blokach startowych

Team8. kwietnia na torze Automobilklubu Rzemieślnik w Słomczynie odbyła się kolejna prezentacja dziennikarska teamu ŠkodaCastrolBP Rally Team. Emocje dotyczące Rajdowych Mistrzostw Polski rosną, a początek nowego sezonu rajdowego zbliża się już wielkimi krokami.

Na specjalnej przygotowanej prezentacji, po przedstawieniu nowego zespołu rajdowego SkodaCastrolBP Rally Team, rozmowom i pytaniom zadawanym przez dziennikarzy nie było końca. Największe emocje wzbudziły oczywiście jazdy na torze rally crosowym, podczas których po raz kolejny można było obserwować Skodę Fabię S2000 i jej coraz lepsze "zgranie" z jednym z najbardziej rozpoznawanych kierowców rajdowych w Polsce.Jak powiedział Leszek Kuzaj, „wszyscy czekamy na rozpoczęcie sezonu. Ja nie mogę się już doczekać pierwszego występu w Rajdzie Elmot. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik, przygotowania przebiegają zgodnie z ustalonym harmonogramem, a moja forma rośnie z dnia na dzień.”„Wcześniej Skodę Fabia S2000 testowałem w okolicach Karpacza. Po ostatnich jazdach testowych byłem bardzo zadowolony, gdyż mogliśmy sprawdzić samochód w bardzo różnych warunkach atmosferycznych. Mój zespół mechaników spisał się na medal, samochód zachowywał się bez zarzutu zarówno na bardzo przyczepnej nawierzchni, jak i tuż po opadach deszczu ze śniegiem. Teraz czekam już tylko na prawdziwe ściganie się, na tą adrenalinę, którą czuje się tylko podczas sportowej rywalizacji”- dodał Kuzaj.

Przeczytaj również
Popularne