Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
MoYa

Flota samochodów Fiat Punto EVO Natural Power dla sieci oddziałów Deutsche Bank we Włoszech.

100323_F_PuntoEVO_DeutscheBank_01Fiat Automobiles i Deutsche Bank podpisały umowę na dostawę 140 samochodów Punto EVO Natural Power, w wersji z podwójnym źródłem zasilania (benzyna/metan), które będą używane w sieci ponad 260 oddziałów Deutsche Bank usytuowanych na terenie całych Włoch.

140 Fiatów Punto EVO Natural Power oznakowanych będzie hasłem “Banking on Green”, oddającym zaangażowanie Grupy Deutsche Bank na rzecz środowiska naturalnego. Samochody wyposażone są w silniki benzynowe 1.4 o mocy 77 KM (w trybie zasilania na gaz moc wynosi 70 KM i spełnia normy Euro5) produkowane są przez FPT - Fiat Powertrain Technologies i zaprojektowane specjalnie z myślą o maksymalnym zintegrowaniu obu instalacji zasilających. Jest to zarówno najbardziej ekologiczna dwupaliwowa jednostka napędowa stosowana w samochodach segmentu B (emisje CO2 na poziomie 115 g/km), jak również najbardziej ekonomiczna, a to dzięki świetnym rezultatom w zakresie kosztów związanych z zakupem paliwa: poniżej 4 euro na 100 km.

Ponadto, Punto EVO Natural Power zapewnia zasięg wynoszący ponad 1000 km w cyklu mieszanym i 1200 km w cyklu pozamiejskim, przy czym również w trybie pracy na metanie samochód zapewnia dobre osiągi (prędkość maksymalna 156 km/godz., 0- 100 km/godz. w 16,9 sekundy).

Przeczytaj również
Popularne