Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
UTA

Nowy człowiek od ryzyka w LeasePlan Polska

Od połowy sierpniaTomasz Golem został powołany w skład Zarządu LeasePlan Polska.


Tomasz Golema jest absolwentem Uniwersytetu Humboldtów w Berlinie na kierunku ekonomiki przedsiębiorstw. Studiował również w Wielkiej Brytanii na University of Hull. To nie nowa osoba na rynku firm Car Fleet Management, bowiem pracował już w firmie Alphabet Polska Fleet Management, gdzie przez 5 lat także kierował obszarem ryzyka.

Pracę zawodową rozpoczął jeszcze podczas studiów w centrali Daimler Financial Services w Berlinie. Doświadczenie
zdobywał m.in. w firmie audytorsko-doradczej KPMG, gdzie uczestniczył i nadzorował badania sprawozdań wiodących instytucji finansowych.  Do zespołu LeasePlan Tomasz dołączył na początku 2019 r. obejmując stanowisko Dyrektora ds. Ryzyka. W spółce odpowiada za wdrożenie i utrzymanie zintegrowanej strategii ryzyka oraz zarządza departamentem ryzyka, który obejmuje m.in. obszar ryzyka kredytowego, operacyjnego oraz wartości rezydualnej.

Rogier Klop, Dyrektor Zarządzający LeasePlan Polska: „Gratuluję Tomaszowi awansu i cieszę się, że mogę powitać go w Zarządzie LeasePlan Polska. Tomasz posiada szeroką wiedzę z zakresu finansów, raportowania oraz audytu, a także bogate doświadczenie w zarządzaniu ryzykiem. Kompetencje i doświadczenie Tomasza będą znaczącym wkładem dla LeasePlan na kolejnym etapie rozwoju firmy.”

Przeczytaj również
Popularne